Ako nájdem bratrancov a sesternice?

livus5510
1. jan 2020

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť ako nájsť bratrancov a sesternice? Môj strýko narobil kopu detí a ani o jedno sa nestaral, niektoré skončili v detských domovoch a práve tie by som chcela nájsť. Jedna z nich je aj dospelá, neviem kde poriadne ani začať, viem len mená a tam to skončilo. Dala som sa dokopy s dvoma sesternicami, ale nikto z rodiny nič moc viac nevie. Ani ostatní jeho bratia a sestra. Nevedia ani názvy domovov.

77daniela77
1. jan 2020

Asi kontaktovat domovy a popytat sa tam na nich.....

miadi
1. jan 2020

Vies mena tak skus FB tam najdes kazdeho

juliet86
1. jan 2020

skus matriky v mestach napr

lintu
1. jan 2020

Informacia o mene a detskom domove je nahodou aspon na zaciatok fajn. Ked sa to dostane k spravnym ludom, mas sancu s tym pohnut dalej. Nevahaj a kludne sa pytaj priamo aj tu, pripadne skus ten facebook (tam je tusim aj skupina vytvorena prave na taketo veci). Ludia maju znamych, susedov, rodinu... Niekto tych ludi bude hadam uz len poznat. Za pokus to stoji. Trosku problemom moze byt, ci bratranci a sesternice sa budu mat zaujem kontaktovat . Naozaj nie kazdy stoji vracat sa spat do minulosti a riesit nove vztahy...

erikavesela
1. jan 2020

@miadi nenajdes...by si sa cudovala kolko ludi tieto internetove somariny nema..ale na zaciatok ako niekoho najst to nie je zle...

erikavesela
1. jan 2020

@juliet86 to ti nedaju...moj manzel chcel cediet, ci sa jeho otec ozenil..maju dokonca rovnake priezvisko a tp...povedali, ze musi ako bluzky rodinny prislusnik podat ziadost a az potom sa mu vyjadria, ja ako nevesta som nemala sancu tuto info ziskat...

cacianka
1. jan 2020

Na fcb je skupina Hladame stratene kontakty...
Hned v zadani napíš presne čo vies konkretne udaje, velmi maju uspech v napomoci zdielani aj vysledky

jeanne14
1. jan 2020

Ano skús na fb vyššie spomenutú stránku

livus5510
autor
1. jan 2020

Tak skúsim, na facebooku som ale podľa mena nenašla nič, niektoré z tých detí ešte nie sú ani len plnoleté a majú málo rokov, ale skúsim tú skupinu.

miadi
1. jan 2020

@erikavesela by si sa cudovala co vsetko som na fb vypatrala 😁

erikavesela
1. jan 2020

@miadi jasne, ze tam najdes vela...ale ako pisem, nie vsetci su na fb...

miadi
1. jan 2020

@erikavesela casto su tam aj deti sesterkyne tam boli od 12r klamali o veku .. nemusi najst priamo tie deti ale spojenie k nim ludi co ich poznaju .. kto hlada ten najde.

erikavesela
1. jan 2020

@miadi preto som napisala, se na zaciatok to nie je zle..ale ako pisem...je veka ludi, co fb nikdy nemali...

cacianka
1. jan 2020

Ten co na fcb je pozna aj toho kto nie je

miadi
1. jan 2020

@erikavesela jasne ale info sa tam da zohnat .svet je maly.