Aké máte záujmy/hobby?

27. sep 2023

Dnes mi svokra vyčítala , že nemám žiadne hobby, nemyslím si, že je to pravda. Zbožňujem antistresové omaľovánky, skladám množstvo puzziel, rada čítam knihy, rada chodím na hríby prípadne do prírody. Sú to vlastne hobby? Napíšte do komentáru pre inšpiráciu aké sú tie vaše záujmy, možno mi to zdvihne sebavedomie, že nie som divná 🙂

opica_skorica
27. sep 2023

Tvoja svokra je divná, keď si myslí, že má divnú nevestu. Srandujem.
Teraz
vážne:
Veď už si vymenovala štvoro hobby činností.

h2
27. sep 2023

A svokra má aké hobby? Tipujem, že minimálne lepí modely rakiet.

opica_skorica
27. sep 2023

Huby, omaľovánky, puzzle, bike, kreslenie, sadenie cínií, to zas baví mňa.

pkgirl30
27. sep 2023

pre mňa je hobby niečo čo, čo keď dokončím je tam nejaký výsledok teším ma to a som pri tom uvoľnená a robím to s láskou . takže nie si divná, rob to ďalej a kto vie čo prinesie budúcnosť možno ťa časom napadnú nové v či ktoré chceš vyskúšať 😉
ja maľujem, pracujem v záhrade, natáčam videá, cvičím...toto napĺňa mňa

opica_skorica
27. sep 2023

@h2 veď isto. Tiež varenie môže byť top a staranie sa do druhých. Na odlahcenie témy.😳🤪🤣

autor
27. sep 2023

V pohode 😄 jej vadí, že nikam nechodím. Mám radšej domácu pohodu, prípadne prírodu. Asi to myslela tak

h2
27. sep 2023

A to bývate spolu? Keď jej vadí, že nikam nechodíš?

jan510
27. sep 2023

Joga, spanielcina, deepwork, diamantove malovanie a turistika

marcellka32
27. sep 2023

Poslednu dobu ma baví varenie..našla som recepty spred 20 rokov z časopisov 🙂 pečenie, maľovanie, plávanie, kino, divadlo, koncerty

la_dolce_vita
27. sep 2023

Nie kazdy je aktivny a akcny, mas pekne zaujmy. Ako ty rada citam, chodim do prirody, huby tiez, hoci u nas je riziko stretnut medveda 🙂. Ja este rada sportujem, najradsej bicykel a turistika, kino, divadlo, hrady a zamky, kvety. Zahradku nemam, ale to by ma velmi bavilo.

ivanakaka
27. sep 2023

ziadne pitie kavy s ludmi

miadi
27. sep 2023

Mala si jej povedat ze tvoje naj hobby je kamasutra a tantricky sex . Snad by ju to odradilo ti nieco vycitat.

babababka
27. sep 2023

Hokej,futbal,mažoretky-len fandím.Ručné práce,knihy,puzzle,vnučky,múzeá,pestovanie ruží,varenie.

simsalabim
27. sep 2023

Čítanie, plávanie, bicykel, prechádzky. Na ručné práce a podobne nie som...

autor
27. sep 2023

@jan510 čo je diamantové maľovanie? 😊 Krásne to znie

miadi
27. sep 2023

Este ze sa nepytas mna co je kamasutra foto by bolo moc graficke 🤣diamond painting lepiš mini plastove “diamanty” na predlohu.

autor
27. sep 2023

@miadi kamasútra viem čo je, nepotrebujem k tomu obrázok 😄 ale s diamantovým maľovaním skúsenosť ešte nemám

jan510
27. sep 2023

Je aj malovanie podla cisel to ma tiez bavi a tiez citanie knih, moda, zahradka..len malo casu na hobby

janulik2008
27. sep 2023

@miadi toto je aj moje hobby.😀😀😀
Inak ako ty zbožňujem puzzle, diamantové maľovanie, maľovanky a tak 🥰

miadi
27. sep 2023

Tak nazov je krajsi ako realita. Nie su to diananty ani nemalujes. Skor je to taka mini mozaika. Tym perom to tam ukladas kde mas bodky vyznacene. Taka prplacka ale na niekoho to moze mat relaxacny ucinok. Mozes vyrobit svokre darcek na vianoce 😄nech vidi ze mas hobby . A nech to mà za trest vo vytrinke.

ivangeline
27. sep 2023

Hmm. Citam vela. Filozofia/teológia/psychologia/pedagogika. Ucim sa polsky. Turistika a dlhé prechádzky. Beh a cvicenie. (Ked nemam mini alebo velke brucho. :D) Inac nie som kreativna.. ale vdaka detom sa snazim.. tvorime spolu, spievame,.. varit musim :D ... obcas ma to aj bavi.. vysivanie je tiez fajn.. a skusala som rozne rucne prace ale pri nicom neostala..proste nie som kreativna. :D Najradsej spim. ;)

marianarem
27. sep 2023

Ja mam momentalne kreslenie, varenie a pecenie, cudzie jazyky, psychologiu.

nikoletta1712
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletta1712
27. sep 2023

Medzi moje koníčky patrí : čítanie kníh, prechádzky v prírode, rýchla chôdza, cestovanie osamote, učenie sa talianskeho a nemeckého jazyka, meditácia, pozeranie sa na hviezdy a mesiac, mindfulness v prírode.

radkaradix
28. sep 2023

moje hobby sitie, malovanie, vyroba domacich mydiel, turistika..