Kam na externé štúdium - predškolská a elementárna pedagogika - BB alebo NR?

nelka0601
31. jan 2021

Ahojte, chcem sa opýtať či niektorá študujete na VŠ predškolskú a elementárnu pedagogiku v BB alebo v NR? Či sa to dá zvládnuť aj popri dieťati a robote...aké je štúdium? Rozhodujem sa medzi tými dvoma okresmi ...

domuska11
1. feb 2021

@nelka0601 BB UMB je veľmi náročná, zvol si Nitru.

nienna
1. feb 2021

V Nitre nemaju štátnice, iba bakalarku, takze ja by som sla do Nitry 🙂

nelka0601
autor
1. feb 2021

@nienna
@domuska11 a študujete tam niektorá ? Aké to je náročné?😊

domuska11
1. feb 2021

@nelka0601 študujem ja, ale iný odbor. Už Mgr. Veľmi náročné, keď počúvam ine baby z iných univerzít ako fungujú tak závidím, a pritom diplom budeme mať rovnaký, rovnocenný. Vyžadujú veľmi veľa, neustúpia v ničom.

nelka0601
autor
1. feb 2021

@domuska11 teraz myslíš ,že študuješ v Nitre? ...držím ti palce🙏👌

domuska11
1. feb 2021

@nelka0601 nie, som na UMB.

nelka0601
autor
1. feb 2021

@domuska11 tak za to odporúčaš Nitru, no len ja by som mala bližšie BB...ale uvidíme dám na oboje a kde má zoberú vyberiem...

detki
1. feb 2021

Baby ako myslite, že sa nerobia štátnice iba bakalárskú prácu treba odovzdať a hotovo skúšky sa nerobia?

nienna
1. feb 2021

@detki ano, pokial viem, je to tak. Spravis bakalarku a hotovo

domuska11
2. feb 2021

@detki Statnica pri Bc je o obhajobe práce, odpovede otázok školiteľov a oponentovi. Ono za to nieje len tak odovzdať prácu a hotovo. Prísnejšie sú hodnotenia na kvalitu a spracovanie práce , ale je to ľahšie keď sa neučis ešte aj učivo. Už každá Univerzita má takouto formou Bc. štátnice.

detki
2. feb 2021

@domuska11 ďakujem za info 😊 pred 10 rokmi keď som robila štátnice ja tak sme mali aj skúšky aj bc prácu sme museli obhájiť 😊