Umelé mlieko France Lait

wmonka
26. aug 2021

Ahojte Maminky. Chela by som sa spýtať či nemáte niektorá skúsenosť s UM France lait. Dávam ho malej ( bude mať 3 mesiace ) od utorka a už nemám skoro nič v krabici. Nejako ju málo zasýti. Dneska mi v lekárni povedala že mám dávať vždy o jednu odmerku viac aj keď sa to neodporúča. Neviete nejako poradiť. ( Mali sme už nutrilon ale ten zapekal,sunár complex z neho grcala a sunar ar zase hnačkovala ). Ďakujem.

lucy_669
26. aug 2021

@wmonka Ahoj , my sme mali tiez viacero mliecok , dvoje zapekali a z jedného grckala , máme teraz HiPP HA Combiotic 1 a parada , a záleží koľko gramove máš, nám vydrzi 500 g na 4 dni, dcérka má 4 mesiace 🙂 a ja zas dávam o pol odmerky menej , nám to odporucila doktorka aby sa jej lepšie kakalo keďže s týmto bol problém 🙂

tehotna40
26. aug 2021

@wmonka ahoj ak jej mliecko sedi a nemá problémy z bruškom nemen mlieko len kvôli tomuto, iné mlieko jej môže robiť zle. Skus zahustit NUTRITONom, lekárka ti ho môže aj predpísať, precitaj na nete.

simona92101
27. aug 2021

@wmonka ahoj,my sme pouzivali France lait premium comfort,a teda nezdalo sa mi ze by bolo slabsie,davkovala som podla navodu.ale teda,bolo to jedine mlieko ktore nezapekalo,a to sme vyskusali vselico.

wmonka
autor
27. aug 2021

@wmonka Manžel včera kúpil ešte jedno a to je stara receptura a z tej mi vypila normálne a bola spokojná. Je možné že to vynovené ju tak nezasýti?

diotron
27. aug 2021

Ja mám zase opačnú skúsenosť. S týmto novším som spokojnejšia niečo tam pozmenili a mlieko už toľko nepeni. Syn (5 mes) mi zacal dokonca jesť o dávku menej, predtým sme už prešli na 210ml teraz pije 210ml len ráno po zobudeni a potom cez deň 180ml. Neviem či to je mliekom alebo to môže byt že už sme zaviedli prikrmy. Ale teda desiatuje ovocie a zeleninu mi zacal odmietať takze si nemyslím že to ovocie ho až tak zasyti. 🙂
France lait som používala pri dcére a teraz som iné ani neskusala.

bbjana
25. sep 2021

Ja som davala FL1 stare zlozenie, to bolo super, chutovo dobre, zasytilo dceru, v noci 1x krmena...nove zlozenie je katastrofa, 3x v noci krmena, chut mierne ina a strasne je riedke... vsetko dobre vzdy pokazia 😔