Do akého veku vám predpisovali Neocate?

2. máj 2024

Ahojte zienky, do akeho veku vam specializovany lekar prefpisoval pri ABKM neocate? A ako ste potom neocate nahradzali ked vam nepredpisovali nic? Vdaka.

simona92101
2. máj 2024

Do 6 mesiacov v pohode,potom sme kazde 3 mesiace museli robit expozicny test a do poistovne posielat ziadost o vynimku.po roku to bolo velmi obtiazne vybavit,poistovna nam to 2x zamietla,vraj dieta po roku mlieko pit nemusi 🤦‍♀️nakoniec sa nam este do 18m veku podarilo vybavit,5 plechoviek na mesiac ale viac uz predpisovat nechcu..riesim to tak,ze zhanam mlieko po bazaroch a dceru postupne oducame od mlieka..

autor
2. máj 2024

@simona92101 no moja mala 2r. A alergia stale pretrvava. Neocate jej chuti ,ale jej to zamietli tiez ze po 2r pit nemusi a ona to miluje a vobec neviem cim jej to mlieko nahradit, aby msla v strave vapnik,ked nemoze ami orechy ani ryby..ach, no smutna som z toho. Ha ha,ze po roku pit nemusi, to su riadni somari. A kde kupujes? Na bazosi?

simona92101
2. máj 2024

Hocikde,pridaj sa na fb do tychto skupin,obcas tam ponukaju mamicky na predaj za lepsie ceny.potom marketplace,bazos..inak kupujem ryzove/mandlove z Dmky,a snazim sa postupne znizovat davky Neocate

simona92101
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona92101
2. máj 2024
lesankavh
2. máj 2024

Mám nejaké neotvorené Neocate doma,ak niekomu pomôže 😉

lorin29
3. máj 2024

To mate co za poisťovňu ze nepreplatí... My máme dôveru a do 2,5 roka preplácali..