ZŠ Spartakovská verzus ZŠ Okružná

22. apr 2024

Ahohte,
Ti co mate deti na tychto ZS, ste spokojni? Myslim z ucitelmi a pristupom. Ale klydne zhodnotte aj ine. Kruzky, druzina, edupage...
Dakujem

simonka77
23. apr 2024

Spartakovska-nepoznam nikoho, kto by nebol spokojný.
Okružná-priemer. Vymenená riaditeľka; aktuálne sa riešia sťažnosti na uč. 2hého stupňa; 1stupeň v rámci normy. Krúžkov veľa nie je. V družine (1stupeň) sa najprv vypustia deti von, potom spotené, mokré, špinavé robia DÚ-aj to len v prípade, ak sú v družine dlhšie ako do 15tej.
Edupage prešiel oproti min. roku menšími zmenami k lepšiemu; netreba ale čakať zadávanie DÚ do EDU-je to na konkrétnom učiteľovi.
Strava tak ako všade, striedavo oblačno, miestami výborne.

myriam2
23. apr 2024

Poznám obidve školy, určite neodporúčam Spartakovsku...prvý stupeň je ešte fajn, ale druhý veľmi zle....atómová ide veľmi dopredu, majú tam veľa aktivít...keby sa dalo, prestúpili by sme na atomovu

lucilaines
23. apr 2024

Baby pridam sa do diskusie, nahodou nejake info o ZS Vancurova? Kedysi som na nu pocuvala same superlativy, ale v poslednej dobe dostavam take zmiesane dojmy.

agata2111
23. apr 2024

Spartakovska za mna super👍 a teraz od septembra s novou riaditelkou parada... na chodbach maju oddychove hracie zony: stolny futbal, ping pong, kniznica, sach. Ucitelia tiez ok. Nic zasadne na stazovanie

autor
24. apr 2024

Ďakujem za odpovede

sim_simonka
24. apr 2024

Ja ešte pridám, Atomova ma prejsť radikálnou zmenou, ma sa celá prerábať. Syn sem chodí, zatiaľ 1. stupeň a som spokojná. Podľa mňa taká normálna škola

irama29
25. apr 2024

Atómovú absolútne neodporúčam, asi najhoršia škola v TT, veľmi nekvalitný učitelia na druhom stupni, na rodičovskom sa nonstop riešia učitelia a nie žiaci, celé zle tam..

simonka77
25. apr 2024

@irama29 súhlas s tým, čo sa dookola rieši na rodičovských…