Zubár v Trenčíne

malinkamalinka
3. máj 2024

Ahojte ☺️ prosím Vás akého zubára/ zubárku odporúčate v Trenčíne? Prípadne máte niekto skúsenosti so zubným centrom Zlatovská, MDDr.Lucie Vlnová? Hľadám zubára pre seba a pre ročnú dcérku.

alenah31
3. máj 2024

@malinkamalinka pokial hladas aj pre dieta - odporucam elyseum clinic. Uzasny pristup k dospelym pacientom s extremnzm strachom a k malym detom ci detom so specialnymi potrebami - vlastna aktualna (urgentna) skusenost. Sama sa k nim chcem prehlasit.

malinkamalinka
autor
3. máj 2024

@alenah31 a cenovo si bola spokojná tiež ? 🙂

alenah31
3. máj 2024

@malinkamalinka za osetrenie 6,5 rocneho dietata so specialnymi potrebami sme platili 125€. Ja osobne dentalna hygiena 1x 120€, druha 80€. Ceny su porovnatelne s inymi klinikami v TN. Este som pocula dobre recenzie na kliniku ako sa ide do Soblahova, sidlia niekde pred LEONI. Ale ceny su cca rovnake.

glorikarebeka
3. máj 2024

Môžeš skúsiť U.S.Center
Mne tam chodia obe deti a som veľmi spokojná

daniela303
3. máj 2024

@alenah31
@alenah31 u nás v PalatinDent účtujeme 60€ za dentálnu hygienu. Deti do 12r 35€.

alenah31
3. máj 2024

@daniela303 ja riesim momentalne rekonstrukciu chrupu, dentalku vzdy s anestezou po kazdom zakroku zubara, nasledne kontrolne rtg. To sa predrazi. Ale pre deti mate super cenu. Ja chcem ist prec z U. S. Centra - ani tu rekonstrukciu tam uz neriesim.

rozculena
3. máj 2024

tiež elyseum,komplet všetko mi prerábali.....ale finančne náročné,ako pre koho,samozrejme, nemajú zmluvy s poisťovňami....

7kikuska7
6. máj 2024

Ja chodím do Flow a som spokojná,ale len s doktorom , raz som bola u tej mladej doktorky a spokojná som nebola, ale vždy dávajú na výber ku komu chceš ísť.

aschkimka
7. máj 2024

@alenah31 AB clinic, veľká spokojnosť a začala tam chodiť moja 3 ročná dcéra. Len deti berú aj s rodičom, alebo iba dospelého. Ale prístup úžasný. Dcéra sa vôbec nebála a to je stresarka. Je to pod juhom, smer Soblahov, hneď prvá odbočka doprava pri rodinných domoch.

malinkamalinka
autor
11. máj 2024

@aschkimka ďakujem,pozriem ☺️

lenilkovo
12. máj 2024

Ahoj pozri aj Bright Smile, ceny vpohode, lekarka so skusenostami zo zahranicia aj s osetrovanim deti v premedikacii a celkovej anestezii

malinkamalinka
autor
12. máj 2024

@lenilkovo super, to určite pozriem, vďaka ☺️