Pôrodnica Trenčín verzus Považská Bystrica

nikuska297
2. nov 2021

Ahojte mamicky, prosim tie, ktore ste v nedavnej dobe rodili v porodnici v TN alebo PB, ake su vase skusenosti? Plusy, minusy? Moze byt v tejto dobe manzel pri porode? Za aky poplatok? Ako je to s testovanim na koronu mna a manzela? Otestuju nas oboch v nemocnici? Su povolene navstevy? Samozrejme ze si vsetky tieto informacie zistim priamo v nemocnici, ale zaujimaju ma hlavne vase skusenosti v danych porodniciach, so starostlivostou o mamicky a dieta, o pristup personalu pri porode.... Dakujem pekne

siasis
2. nov 2021

Su tu skupiny porodinica TN aj Porodnica PB ja som rodila 2014 tn a 2017 pb ale to asi nemam aktualne info 🤔👌

kvaplakvapka
4. nov 2021

@nikuska297 kľudne napíš správu, ja ti môžem dať info za Trenčín. Rodila som pre mesiacom. Manžel môže byť pri pôrode, aj 2 hodiny po pôrode. Otestujú teba aj manžela na príjmu, teba zadarmo, manžela za 5€. Návštevy povolené nie sú, môže ti len niekto doniesť veci, iba ich podať vo dverach. Pôrod za mňa skvelý. Viac info kľudne v správe

viky51
11. dec 2021

@nikuska297 Možno už ste odrodili ,moja skúsenosť s Tn ,pôrod už v TN radšej nie. PB si začínajú chváliť viac. Mám to odskúšané, rodila som pre dvoma mesiacmi v TN, prirodzený pôrod za každú cenu, poloha na tlačenie že si môžete vybrať, to určite nie, takisto nástrih, aj keď Vás rozstrihajú ako vystrihovačku z papiera ,doktor ani necekol . Hlavná vec že potom zašívanie na operačke v celkovej anestéze. Ake má zase Trenčín štatiku o ďalší pôrod naviac a ďalšie mamičky ,ktoré tam podobné zažili tiež len nadávali na niektoré praktiky.Sestričky strašne milé zlaté , super aj detské doktorky alebo doktor, úplne bezva. Ale za mňa TN už viac asi nie, ale je to na každej z nás, možno iné sú spokojné,záleží na človeku. Hlavne nech všetko dobre dopadne.