Neurológ

mija23
24. apr 2024

Dobrý deň chcela som sa opýtať ze kde by ma zobrali k neurologovi pretože ja chodím k doktorke S. Adamovičovej a je to tu strašné na dlho a ona objednáva za 15€ a ráno dáva časenky ale už od 5:00 rána je tu ludi ako na kostole to sa naozaj nedá časenku stihnúť ja potrebujem lieky lebo takto nič zase nevybavim ja neviem naozaj poraďte mi ja som z Horného Srnia a doktorka sídli v Trenčíne ďakujem za radu

mamina7070
24. apr 2024

objednaj sa 15€ je prijatelna suma na objednannie nanneurologiu

koniarova
24. apr 2024

Určite by som sa objednala, ak je možnosť.

luciferka93
24. apr 2024

@mija23 no ja chodím na ne urológiu k Marek Bojda v TN, predtým tiež Adamovicovej, ale ja som menila lebo som nebola spokojná... Teraz som spokojná ale na termín som čakala pol roka, ale neplatila som nič. Ale doktor 200%

15€neni taka hrozna suma... Pýtajú aj 25e.... Ale keď potrebuješ lieky tak na recept sa nečaká ci?

nikolca
28. apr 2024

@luciferka93 ja som neni spokojna s Adamovičovou chcela som prejsť k Bojdovi a mňa nezobral povedal mi že je veĺa ĺudi ktory nemaju neurologa vôbec

luciferka93
28. apr 2024

@nikolca ja som povedala ze nemám neurológa, lebo mali na stránke ze neberú ak už svojho máš.... Prišla som vyšetrili ma bez akýchkoľvek reči a videl aj papiere od Adamovicovej... Nepýtal sa. Ja som u Bojdu spokojná ☺️