Kde zoženiem šteniatko Border kólia?

15. apr 2024

Ahojte zhaname steniatko BK no nikde neponukaju za rozumnu cenu. Neviete o niekom kto ponuka. Trenciansky kraj. Prosim nepiste mi o utulkoch a mnozkach to vsetko ovladame

martul
15. apr 2024

Čo je BK?

janai1
15. apr 2024

@martul border kolia

CHS si kontaktovala?

autor
15. apr 2024

@janai1 vacsinu co som zistovala pytaju za stena skoro 1000

janai1
15. apr 2024

A čo čakáš prosím ťa? Taky pes niečo stojí.
Keď nechceš utolok ani množiareň tak odkiaľ ho chceš vziať?

alenah31
15. apr 2024

CHS majú cenu za šteňa približne rovnakú - akú rozumnú cenu máš na mysli? "Lacnejšie" kúpiš len v prípade ak bude mať šteňa nejakú vadu - no tá cena nie je zasa o moc nižšia.

martul
15. apr 2024

@janai1 my máme sučku, dáme ju nakryť len raz za život aby mala šteniatka. Možno takých hľadá.

janai1
15. apr 2024

@martul veď píše ze o množiarňach jej písať nemáme.

soldi
15. apr 2024

kazda chovna stanica ma svoje ceny, vsade to bude cca rovnake. ja som kupila z chs steniatko s "vadou" - zlomeny chvost, a stalo 800 miesto 900€. cize "vadne" steniatka nestoja ziadno vyrazne menej.
na druhu stranu chovna stanica bola super ustretova, ked psikovi hrozila operacia, tak sa ponukli, ze polku uhradia, ked som bola na tom financne biedne a nemohla som si dovolit drahe granule, tak sa ponukli, ze mi ich na par mesiacov zaplatia, a potom mi pomohli najst aj novy domov pre psika.

lakebabe
15. apr 2024

Všeobecné akéhokoľvek plemena stena v CHS pod 1000 eur ťažko zoženieš teraz sme kupovali v rodine jazvečíka s PP a 900 eur a to kamarátska cena nie cudzia chs

janai1
15. apr 2024

@martul predpokladám, že veríte tomuto nezmyslu

martul
15. apr 2024

@janai1 nie neboj sa.

martul
15. apr 2024

@janai1 ale veď ja nepíšem o množiarni.

janai1
15. apr 2024

@martul bez urážky ale každý človek co množí psy bez toho aby bol CHS je množiareň

alenah31
15. apr 2024

@martul pokiaľ nemáte fenku s CHS s papiermi na uchovnenie - hoci ju dáte nakryť iba raz - ste množiareň. My máme s CHS fenku, ktorá má vadu chrupu - nie je uchovnená - nikto mi to do PP nezapíše. Takáto fena/pes - musí byť zdravý/á.

autor
15. apr 2024

Mi nechceme fenu ale psa. Len ako domaceho milacika. Mame doma vsetko vykastrovane nemnozime...Viem ako funguju mnoziarne aj utulky. V utulku mali stena borderkolie ale pre nas je to ozaj daleko a chceli sme vo najmensie

ivetz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. apr 2024

@ivetz 2 rocny je dospely nie stena

martul
15. apr 2024

@alenah31 my rovnako, srdcová vada.

martul
15. apr 2024

@ivetz jasné, 2 ročný je šteňa, to si ako na to došla?

martul
15. apr 2024

@janai1 bez urážky, máme jednu sučku, dali sme ju nakryť a jej dcéru máme tiež.

lavender94
15. apr 2024

@ivetz hej a stredoškolák je vlastne ešte batoľa 😂

Autorka ak nechceš útulok ani množiareň, musíš sa s tou cenou zmieriť, lebo nižšia proste nebude. Chov psa tiez niečo stojí. Strava, ak nechcete kupovať úplný sajrajt bude citelna položka, nedajbože ak bude mať zdravotne problémy. To ma vždy mdloby chytajú keď idem platiť na klinike a to nemáme nič závažné. Ak ti príde veľa 1000€, popremýšľaj, či po kúpe psa budete finančne v pohode aj keby sa niečo zvrtne a musíte ísť na veterinu.

siska25
15. apr 2024

A mozem sa spytat, tiez by sme niekedy chceli border koliu, ale riadne z oficialnej chovnej stanice s papiermi. Cena pre nas nie je podstatna. Teraz si zacinam robit prieskum tych stanic. Tak kludne aj do spravy, ci by si mi nehodila, ktore si ty kontaktovala. Dakujem.

janai1
15. apr 2024

@siska25 CHS Beberon, CHS Argo Slovakia, CHS canis ursínus - bakkaia a česká Dream of Joy

nicoletta98
15. apr 2024

Čo je ozaj ďaleko? Nemecko, Česko? My sme si išli po psa do útulku z východu na západ pomaly a ešte som musela riešiť okolo toho papiere keďže bol covid a nebolo možné cestovať z okresu do okresu.. kde je vôľa, tam je cesta

majkakvet
15. apr 2024

@martul mate registrovany chovnu stanicu? Nie? Tak ste cista mnoziaren. Mozno komfortna ale stale mnoziaren.

martul
15. apr 2024

@majkakvet ty si úplne mimo, za to , že máme sučku, ktorá má jedno šteňa, ktoré sme si nechali w spolu si u nás žijú sme mnoziaren?! Jasné 🤦

janai1
15. apr 2024

@martul a tá fena mala naozaj iba jedno stena? A čo keď sa Vám teraz narodí 5 šteniat? Si všetky necháte? A z toho 3 budú feny, tak tie tiež necháte nakryť atď..?

martul
15. apr 2024

@janai1 ježišmária, čítaj! Dali sme ju raz nakryť, mala jedno šteňa, sučku, ktorú sme si nechali. Koniec. Žiadne množenie, žiadny predaj, žiadny kšeft.

sheila72
16. apr 2024

@martul si množkaaaaa proste to pochop 🤣

sheila72
16. apr 2024

Skúste si pýtať pet quality ak nechcete vystavovať alebo ak by vám nevadil import tak za hranicami, napr CZ zvyknú mať lacnejšie. Slováci už sú ponekud drahí aj keď záleží od plemena