Vždy mokré nohavičky u 3 ročnej

juliadrink
2. okt 2018

lAhojte prosím poradte, už som fakt zúfala. Dcera nenosi plienku už viac než rok ( s vinimkou v noci). Má 3roky o mesiac. A skoro po každe má cvrknute v nohavickach. Nieje uplne pocikana ale už ich proste ma mokre.. a nestava sa to len v zápale hry...malokedy sa stane ze ich ma uplne suché.. už neviem čo s nou..a dalsia vec že mame v noci stale plienku hoci sme sa ju to snazili už vela krat naucit..proste každu noc aj viac krat za noc ocikana postel....

sense
2. okt 2018

@juliadrink moja ma 5r a v noci plienku ma,uz sme to riesili aj s lekarom....a cex den sa jej to co popisijes stavalo, a lekar nam.odporucil nenutit pravidelne.v kratkych intervaloch na zachod ale ak je na wc ostat sediet dve tri minuty aby da vyprazdnil mechur...takisto nemusi matvyvinute este "drziaky"...takisto este nemusi byt uplne zrela ,byt bez plienky

pribinak
2. okt 2018

Nech vam doktorka vyšetrí moc. Mozno ma nejaku infekciu/baktériu a uvidis.
Ďalšia vec je, ze mozno potrebuje viac casu

marissenka
2. okt 2018

Dajte vyšetriť moc...naša tiež tak máva cvrknute,ale to zadržiava a potom nestíha....a v noci ju musím tiež dávať cikať...nám nefrolog radil doobeda ponúkať piť,poobede na požiadanie a hodinu pred spaním nepiť...pred spaním tesne vycikať a za dve hodiny trochu prebrať a dat cikať..my musíme tak za hodinu a pol radšej...

marissenka
2. okt 2018

@juliadrink a keď si nevšimnem mokro,ona nepoviem a behá v mokrých potom máme problémy s vyscipanim...mastičky a takto dokola....naša mal 3 v júli...a až teraz je to lepšie...ona sa aj postupne naučí sa úplne vycikať,aj v noci aj na serbliku

zupka33
2. okt 2018

Sla by som s nou na vysetrenie na urologiu ci nahodou nema trosku slabsie drziaky 🙂

ankaevka
2. okt 2018

A mozno este nie je zrela na to, aby bola uplne bez plienky, ved ma iba 3r..na noc plienku v pohode a cez den skusat pytat sa, davat skor na wc, vystihovat cas kedy uz jej treba cikat..netreba hned hladat u tak maleho dietata nejaky zavazny problem, jednoducho nestiha, nevie este udrzat moc

sense
2. okt 2018

@zupka33 u trojrocnej este moc riesit nebudu....pozru tak mocovy mechur a rozbor mocu