Výčitky, keď "odložím" dieťa

28. apr 2024

Ahojte .. mate to niektora tak ze ked mate robotu doma tak svoje babo ,,odlozite,, napr hojdacka hrazda … ja mam vecer potom vycitky ak som sa s nou nemojkala.. nemame vela takych dni zeby sme len tak spolu lezali mojkali sa .. som rada ze som… a potom vecer ked na nu pozriem mam vycitky a bojim sa aby so mnou mala vazbu .. mala ma 4 mesiace …milujem ju najviac

anjelicek26
28. apr 2024

Myslíš,že si to bude pamatat😅Môj ma 7 týždňov, položený niekde je stále, ved nemám desať rúk a svoj chrbát mam rada.. nikdy nemusi plakať,hneď som pri ňom.. vždy je napájaný,pribalený, vymojkany.. ale varim,periem,upratujem,učím sa zo staršími deťmi,idem na nákup ci do prace povybavovat,to je s ockom..

nssv2
28. apr 2024

No jasne aj ja to mavam ze si vecer robim vycitky ci som sa jej malo nevenovala 🙂 ale na druhej strane si potom poviem, ze si to nemozem tak pripustat ved ona sa zabavi aj sledovanim a predsa len treba aj upratat,povysavat, vyzehlit same sa to neurobi🤪

beata_k
28. apr 2024

Musis si najst ten spravny pomer ked je nutne urobit aj domace prace, ale zase nevysavat 3x do dna a nezehli uteraky.

autor
28. apr 2024

Ďakujem Vam ❤️❤️🍀

denithestrange1993
28. apr 2024

Ved ho hadam neodkladas na cely den takto. Ved to je ok,nemozes sa mu nonstop venovat 24/7, kym ta k sebe nevola tak si kludne porob co ti treba. Deti v tomto veku vedia privolat mamu ked ju fakt potrebuju.

mabenn
28. apr 2024

samozrejme...dieta si navyka na svet a staci mu, ze vnima, ze mama je blizko...buduje si tym urcitu istotu, ked mu nebude dobre, zavola ta...pokial je spokojne, kludne si rob svoje

simona20201309
28. apr 2024

Aj ja by som mala výčitky na tvojom mieste. Nespi ti pocas dňa aby si si vedela porobiť veci počas jeho spánku?
Toto obdobie už nevratis. Neviem si predstaviť nemojkat sa počas celého dňa s babom.
Zas chápem položiť na 15min a dat si sprchu a pod. Ale celý deň?

domireb
29. apr 2024

Treba nájsť rozumný pomer. Keď budeš vkuse pri malej a všetko pôjde bokom, len ona ona, čo ju tým naučíš? Nielen v blízkej budúcnosti, ale všobecne do života. Ukážeš jej takto, že sú povinnosti, ktoré treba urobiť? Ukážeš jej takto, že má myslieť aj na seba alebo len na druhēho človeka? Alebo jej takto ukážeš, že treba počkať celý deň, obskakovať muža deti a až keď všetci zaspia,vtedy sa venovať bordelu, sebe ap.? Má 4 mesiace, nie 4 týždne, už čo to vníma
Nechať ju pod hrazdou, nech sa rozvíja, aby si ty čo to upratala, pričom bude vidieť aj to, že mama niečo robí,čo je potrebné, ale je tu pri mne a ja sa musím naučiť privolať ju, keď ju potrebujem, aby som sa vedela ozvať, keď budem potrebovať pomoc - čo je na tom také zlé, že máš mať výčitky?

autor
29. apr 2024

@domireb ďakujem krasne

sjun
29. apr 2024

Vycitky? Neblazni...materstvo nie je o tom ze nic ine ako dieta matka nema vidiet. Mam 3 deti. Najmensiemu sa venujem nie ze najmenej ale inak proste. Ja napr lutujem moje prve dieta ze bol prvy a sam ze nemal tu surodenecku pozornost ktoru ma nas aktualne 5mesacny. Ja len poviem niekto ho postrazte a uz sa biju ze kto pojde k nemu mu robit srandy. A aj druhorodene nase dieta mi príde samostatnejsie ako prvorodeny. Lebo je zvyknuta byt aj sama vymysliet si hru ale stale vie ze som tu pre nu ked bude chciet. Ale su traja a nonstop venovat sa jednemu je nemozne.