Spoločné spanie s 1,5-ročným dieťatkom

alienka21
3. nov 2022

Ahojte mile mamicky, prisla som na to, ze moj maly kludnejsie spinka, ked spi s nami / medzi nami na posteli. V svojej postielke velmi nechce byt, resp budi sa tam castejsie. S manzelom sa ale nevieme velmi dobre vyspat, ked je medzi nami.
Kedze ma syncek 20 mes, ake riesenie by ste mi, mile maminky, odporucali?
Oplati sa mi este stale kupit postielku 120x60 s odnimatelnou bocnicou v tomto veku? Ci kupit uz väcsiu postielku s odnimatelnou bocnicou 140x70 alebo radsej mensi model detskej postele so zabranami a prisunut ju k posteli?
Maleho by som rada mala v spalni do cca 3 rockov.
Vopred Vam zo srdca dakujem za rady a tipy. 🙂

pondelok01
3. nov 2022

@alienka21 my sme to vyriesili kupou vacsej manzelskej postele, zo 160cm na 200cm, a teraz sa dobre vyspime vsetci traja.

jaskolka
3. nov 2022

Ja by som dáka normálne posteľ, akú bude mať potom, ku vašej posteli.

aceris
3. nov 2022

Dala by som normalne velku postel a skusila chvilu kym zaspi byt s nim v jeho posteli a potom sa presunut do manzelskej....

mima172
3. nov 2022

@alienka21 Ja síce nie som zástancom toho, aby deti boli v posteli s rodičmi, no to je bezpredmetné 😃 Každopádne, riešila by som to už rovno posteľou, čo mu dáte časom do jeho izby.
Naša malá má malú detskú, tak sme jej kúpili rastúcu posteľ z ikei a je super, pevná, stabilná, pekná a zatiaľ na najmenšom rozmere 130x80.

tosomja
3. nov 2022

Keď plánujete meniť, tak už posteľ. A bočnicu na jednu stranu, resp.ju pritiahnuť k stene a manželskú tiež prisunut k posteli. My máme postieľku s nízkou bočnicou, a aj tak príde k nám 🤣 pod môj paplón. A veru, spí celú noc bez zobudenia.

zapalkazapalkova
3. nov 2022

@alienka21 my mame postel siroku 2 m a este jednu postel s bocnicou prisunutu ku posteli a spime tam 4 😁 syn 3r a 4m a dcera rok

svetlonos
3. nov 2022

@alienka21
keby sme nemali postielku, kupili by sme normalnu postel a prisunuli k manzelskej. Inak su aj taketo rodinne postele a daju sa potom sj po jednej rozobrat. Takze kludne spojis aj 4 vedla seba a casom ich vies dat detom do izby 🙂

euka210
3. nov 2022

@alienka21 manzel dal dole celu bocnicu z postielky a bolo "letisko"...bola hned pri nasej.