Som 3 mesiace po pôrode a už mesiac mi vypadávajú vlasy

dajana1983
3. jún 2020

Ženy,som tri mesiace po pôrode a asi taký mesiac mi padajú vlasy a to dosť...počas tehu nič,až teraz....kúpila som si vitamíny na pleť vlasy a nechty,beriem cca tri týždne a žiaden efekt....bojím že sa budem plesata o chvíľu,mála som vždy husté vlnité vlasy,nemáte niektorá skúsenosti,po prípade čo vám pomohlo?dakujem

nikpa
3. jún 2020

@dajana1983 nič mi nepomohlo, po cca 3-4 mesiacoch to prestalo. Užívaj vitaminy, nie len na vlasy ale aj iné.

lula313
3. jún 2020

Ono ti vypadaju všetky vlasy, ktoré ti mali vypadať počas tehotenstva. Mne však pomohol revalid sampon a podstrihnut sa😊

sim_sis14
3. jún 2020

Určite skus stránku Expert na vlasy, ja mam odtiaľ na vlasy The Garden šampóny a tonika. Vyplnila som vlasový dotazník a odoslala, dajú sa aj odoslať vlasy na preskúmanie. Síce ja osobne nie som po pôrode no hormóny mam strašne cely život s nimi bojujem a vlasy mi vypadávajú hrozne moc. A toto jedine mi konečne zabralo. Kamoška zas co je po pôrode si to tiež nemôže vynachváliť. Treba vyskúšať všetko. Revalid je tiež podľa mňa skvelý akurát že po dvoch týždňoch mi znovu začali vypadávat 😒

dajana1983
autor
4. jún 2020

@sim_sis14 dakujem

nelca0510
4. jún 2020

@dajana1983 Som nieco cez 5 mesiacov po porode. Zo zaciatku vypadavali dost a to som mala Parusan sampon. Uz je to o dost lepsie🙂

pralinka86
4. jún 2020

Skúšala som šampón alpecin, vodu biohair, zinok. A neviem co pomohlo. Ci všetko ci cas

punka24
4. jún 2020

@dajana1983 mne okrem Alpecinu nič nepomohlo... skús ten... ono sa to proste deje... raz prestane... berem to ako daň za bábätko ktoré je prednejšie ako guča vlasov v sprchovom kúte... 🙂

smejko25
4. jún 2020

@dajana1983 ja som natom bola rovnako tiez mi asi 3M po porode zacali brutalne vypadavat vlasy 🙂 mala som aj sampony aj vitaminy nic nepomohlo 🙂 proste to oreslo same

brita7777
4. jún 2020

Daj si isto odbery spravit u doktora, mne takto padali dva roky, cakala som az teraz mi zistili extremny nedostatok zeleza. Neviem naco som tak dlho cakala, vybicovala telo, takze volaj a daj si spravit krvne testy 🙂. Po porode je tiez dobre vrat magnezium, b forte a ak by ti zistili aj malo zeleza, aj to. Tiez sa doporucuje zelene riasy, spirulina, zeleny jacmen, chlorella, moze sa aj pri kojini, najlepsie to skladovat v chladnicke.

graft
4. jún 2020

@dajana1983 ahoj, mne pomohol sampon znacky Milva s takym ježkom na obale, najdes ich v niektorych drogeriach, alebo na nete, fakt mi pomohol, a to som toho vyskusala vela...prirodne veci, aj pripravky z lekarne...skus,uvidis...

ave_eva
4. jún 2020

mne po porode tiez riadne padali, pouzivala som Parusan sampon, casom to prestalo a uz mam opat svoju hrivu🙂

siska53
4. jún 2020

@dajana1983 to je normálne! To prejde! To maju vsetky. Ja som sa len dala.podstrihnut. oni dobiehaju to, ze predtým nevypadavali vobec.

dajana1983
autor
4. jún 2020

@siska53 dúfam 🙈

bona69
4. jún 2020

@dajana1983 mne prestali až okolo 9 mesiacov po pôrode vypadávať, a to mi padali celé pramene, prestalo to same

sim_sis14
4. jún 2020

@dajana1983 za máličko určite vyskúšaj pozri si, stojí to za to 🙂

lucilaines
4. jún 2020

Nic, to je normalne, prejde to. Potom pride podla mna este horsia faza, ked zacnu vyrastat nove a okolo celej hlavy som mala tie male kratke vlasky 😀 som sa hanbila na ulicu vyjst. Ale neboj sa, je to normalne, vlasy vypadnu aj dorastu a rok po porode uz budes krasna s vlasmi ako predtym 🙂

dajana1983
autor
4. jún 2020

@lucilaines dakujem všetkým kocky ,aspoň vidím že nie som jediná 🙈😊