Slnečné okuliare pre bábätka

vasjar
21. mar 2022

Ahojte, viete odporučiť nejaké slnečné okuliare?

syslik81
21. mar 2022

ziadne..babatkam sa nedoporucuju .. kupit capicu so siltom alebo este lepsie nedavat na slno ale do chladku ak je v kociku chranit slnecnou latkou cez kocik

barus26
21. mar 2022

@vasjar nepíšeš vek. Bábätko pár mesačne okuliare nepotrebuje keďže nemá byt ani vystavené na priamom slnku. Deticky od jedneho roka ak už chodia a podobne tak potom značka Kietla

sense
21. mar 2022

Nepises vek dieťaťa, my sme našej kúpili od roka kúpili v optike, ale viem ze ruším aj značka chicco mala pred rokmi v ponuke

danielahamar
21. mar 2022

niektoré hovoria bábätkám aj ročným, takže vek treba

lucijalucy
21. mar 2022

Čítala som tu v jednej diskusii, že deťom do 3 rokov sa vyvíjajú oči a nemajú nosiť slnečné okuliare ale šiltovku alebo klobúk. 🤷🏻‍♀️☀️

danielahamar
21. mar 2022

@lucijalucy ja napr. ročnému riešim okuliare, lebo budeme chodiť na biku, takže aby nemal všade mušky

zuzahajdulka
21. mar 2022

@vasjar Ki Et La je vyborna znacka, moje deti nosia okuliare od nich od narodenia. Su fakt premyslene, lahke, ohybne, bez srobov, pekne dizajny. Dietatko potrebuje slnecne okuliare od narodenia, lebo ma omnoho svetloplachejsie ocka nez dospely.

danielahamar
21. mar 2022

@zuzahajdulka mne pri starších očná sama hovorila, že blondavi s modrými očami si musia chrániť oči od mala

zuzahajdulka
21. mar 2022

@danielahamar , samozrejme, kazde male dieta ich potrebuje. Netusim, odkial sa siri ten blud, ze male deti si maju zvykat na slnko bez ochrany, ale velmi vela rodicov tomu veri. https://www.allaboutvision.com/eye-care/parents...

mamutka
21. mar 2022

Ženy, otázka je aké okuliare viete poradiť nie či máte názor na ich nosenie....
Ja som zabudla co sme používali, keďže to bolo dávno, reagujem len preto ze ma nevyžiadane rady pobavili.
Sln.okuliare sa niekedy totiž nosia aj zo zdravotných dôvodov.

danielahamar
21. mar 2022

@zuzahajdulka ja som ich min.týždeň objednala, ale používané, tak som zvedavá na nane. Pri starších som mala Baby Banz /len tie sú už asi neni in po toľkých rokoch/