Nespokojnosť štvormesačného bábätka

alliass
21. jan 2014

ahojte maminky. nasa mala ma 4 mesiace a uz treti tyzden je velmi nespokojna. cez den sa jej venujem ako mozem a nic ju nebavi dlho, stale sa znervoznuje a potom place. spokojna je len na rukach, ale nemozem ju cely den nosit. spievam jej, hrajeme sa na podlozke s hrackami, davam ju na brusko, na hraciu deku s hrazdickou, chodime po byte a ukazujem jej v nom veci, cvicime. chvilku ju nieco zaujme a potom len huci, robi mostiky, krici a konci sa to placom. uz fakt neviem co s nou mam robit. dovtedy sa usmievala a teraz toto. uz som z toho na nervy. mali ste to niektora a kedy to preslo?

luba28
21. jan 2014

@alliass a brusko ju neboli???nema zastavene vetriky?????alebo si uz zvykla na ruky a teraz je tazsie ju odnaucit,....ja som malemu pustila na notbooku rozpravku,alebo pesnicky a on sa pozeral,pocuval a celkom sa mu to pacilo,...skus

alliass
autor
21. jan 2014

@luba28 brusko ju neboli, prdka si pekne, ale proste den co den je neznesitelna. uz fakt neviem co s nou dalej :(

luba28
21. jan 2014

@alliass skus s tym sko ti radim,mozno to zaberie a ty si trosku vydychnes,.... 🙂

alliass
autor
21. jan 2014

@luba28 skusam jej pustat pesnicky, na chvilku zaberie a potom katastrofa 😒

luba28
21. jan 2014

@alliass uputava pozornost,chce aby si bola stale pri nej,.....;

alliass
autor
21. jan 2014

@luba28 ved. som vkuse 🙂

luba28
21. jan 2014

@alliass a este ma napadlo,skus ju dat do vajicka a dat k sebe

angellinka
21. jan 2014

kup si nosic 😉 ja som obidve deti stale nosila.....ved chce byt pri tebe.A ked ju budes mat v nosici,obidve ruky volne,mozes aj upratovat....nie je to ziadna tragedia

magdalenkami
21. jan 2014

nam tiez pomohlo nosenie-v satke,bol kludny ,spokojny a ja som mohla robit svoje

alliass
autor
21. jan 2014

@angellinka mame manducu, v ktorej nechce byt. uz sme skusali vsetko a preto som zufala, lebo uz neviem co dalej

jankali31
21. dec 2020

@alliass co nakoniec pomohlo? Mam podobný problém