Nehody počas odplienkovania

gabriella1210
26. okt 2023

Ahojte, malého som odplienkovala cca pred mesiacom ( 22 mesiacov) no stále sa vyskytnú občasné nehody … nepocika sa úplne, len to akoby nestihne, cvrkne si a bežíme na nočník, asi len raz sa stalo, že by sa úplne pocikal, tak ako dlho to trvalo u vás kým to bolo už bez nehôd ?? Ďakujem krásne za odpovede 😇

andreatytler
27. okt 2023

@gabriella1210 Velmi dlho a je to v poriadku. Odplienkoval sa ked mal 2.5 roka. Teraz ma 4 a stane sa ze si cvrkne. Napriklad ked mu umyvam ruky a treba mu cikat, tak tecuca voda sposobi ze nevydrzi kym ruky doumyvam, alebo v zaple hry. Vobec to neries ak je odplienkovany len mesiac.

vevesh
27. okt 2023

Ked som odplienkovavala dieta, ked nebolo pripravene, velmi dlho- niekolko mesiacov. Ak som odplienkovavala dieta, ktore bolo na to pripravene, od zaciatku bolo bez nehody.

msnesquik
27. okt 2023

@gabriella1210 dlho, aj rok...a doteraz mam pre istotu v taske nahradne veci, lebo aj ked je uz 2 roky odplienkovana, tak obcas nestihne, ked sa hra a uz ma trochu v gatiach 🙈 ale uz sa to stava fakt vynimocne

janka_266
27. okt 2023

@gabriella1210 odplienkovany v 2r a 3 mesiacoch a nehody mával tak týždeň, aj to preto, že nemal čas vydržať na nocniku. Ja by som pockala a skúsila znovu, ak to nesúri kvôli škôlke. Zbytočný stres pre oboch.

bluka2
27. okt 2023

Asi je to individuálne, moji vlastne nehody mali po oplienkovani výnimočne, skoro vôbec. Možno pri prechladnutí a pod.

msnesquik
27. okt 2023

@janka_266 podla mna zbytocne uz mu davat zase naspat plienku...ked uz je to takto nauceny..ved autorka pise, ze si len cvrkne..

majlo1234
27. okt 2023

Asi je to individualne. Ja mojho syna beriem ako odplienkovaneho, ale par krat do mesiaca sa stane, ze sa pocura-v noci, pripadne aj cez den, ked sa hra s niecim zaujimavym

gabriella1210
autor
28. okt 2023

@majlo1234 ďakujem za všetky odpovede, no myslím si, že on dobre rozumie, že je odplienkovany kakat sa pýta na nočník už pól roka a to cikanie mame mesiac a posledne tri dni sú take s 1-2 nehodami denne čo predtým nebolo skoro vôbec, tak uvidime či to ustane, boli sme aj prechladnutí, môže to mat súvis …. A vždy sa toto cvrknutie stane keď sme preč z domu, u starých rodičov na návšteve napríklad alebo keď sme sa boli hrať v detskej herni, no presne ako píšete niektoré, že sa hra a pozabudne sa a vypýta sa už na poslednú chvíľu že nevie vydržať