Kúpanie bábätka vo vedierku - ako na to?

jajusa85
19. mar 2021

Ahojte, chcela by som vyskusat okupat malu vo vedierku. Ma 5 tyzdnov. Nikde som nenasla ale ako na to 😅😅 ked ju tam posadim, neznicim jej chrbticu, klbiky? Viem ze mam pridrziavat hlavicku ale to je tak vsetko co som nasla. Dakujem za rady

margaretka_
19. mar 2021

Nie, samozrejme ze jej nijak neznicis chrbticu. Ved tam "sedi" dietatko zagulatene a este ho aj voda nadnasa. Su k tomu kúpaniu aj videa. My sme od narodenia kupali deti vo vedierku

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
19. mar 2021

Bábätko nemôžeš posadiť. Kup radšej vo vanicke

luxus10
19. mar 2021

vedierko je totalne skvele, ziaden plac pri kupani....

a je mu teplo na cele telicko, je ponorene vo vode...dieta sa citi istejsie lebo sa chrbatikom opiera-najkor o predlaktie dospeleho, neskor o steny vedierka...

chrbticu neznicis, takto isto nie....a ani ty si ju neznicis, ak mas stojan, alebo je vedierko dostatocne vysoko...

skus pozriet videa, ak su, tazsie sa to vysvetluje

sorciera24
19. mar 2021

nezničís, je to super, moji obaja sa od novorodenc akupali vo vedierku a to uz su roky dozadu, najdi si videa na youtube....je ich vela uvidis ako ich kupu vo vedierkach...

jajusa85
autor
19. mar 2021

@margaretka_ no ved prave preto ze sedi. Okej tak dneska vyskusame. Nejak tie videa neviem najst 🙈

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luxus10
20. mar 2021

mm dieta drzal rukou pod zadockom, a druhou umyval...toto pridrzanie hlavky , co je n videu mi pride nebezpecne,....