Hrozný plač 3-mesačného bábätka

lucinka9h
24. apr 2024

Dievčatá chcem sa vás opýtať či ste niektorá nezažila takú situáciu. Mám prvé bábätko takze neviem či je to normálne. Asi dva týždne sa potýkame so situáciou, že maličký v kočári počas prechádzky krásne spí a po takej pól hodine spustí neskutočný plač. Vyzerá to akoby ešte spal, akoby plakal zo spánku. Takmer sa nedá utíšiť. Keď sa nám to podarí buď to spí ďalej kľudne aj dve hodiny alebo zaspí a o pól hodinu sa to opakuje. Začalo to asi pred dvoma týždňami keď boli tie prvé teplá tak som si myslela, že je to teplom, že mu je teplúčko ale takto plače aj teraz keď je chladnejšie. Tak som rozmýšľala či to nemôže byť matracom v kočíku ale sú dni kedy spí krásne alebo napríklad počas druhej prechádzky spí tiež pekne. Je to zvláštne lebo doma sa to nestáva. Zažili ste to niektorá? Ďakujem sa všetky odpovede .

blaazi
24. apr 2024

@lucinka9h nemoze byt prilis obleceny? Moj tak.plakal z prehriatia.

letfenixa
24. apr 2024

@lucinka9h náš syn takto plakal a prestal, až keď sa naučil sedieť a hneď po zobudeni som ho v kočíku dala do sedu.

simona92101
24. apr 2024

@lucinka9h 3 mesacna spankova regresia.30 minutove spanky,dieta sa nevie preniest do dalsieho spankoveho cyklu.

mabenn
24. apr 2024

ano, kocikovala som takmer so stopkami, po max 40min sa zobudil s placom...dieta sa v tychto intervaloch budi, potrebuje utisit, ja som v takom obdobi uz bola s kocikom radsej doma

lucinka9h
autor
25. apr 2024

@blaazi myslela som si, že by mohlo byť ale neobliekla som ho takmer vôbec keď boli tie prvé teplá .. ale ked sa situácia opakuje aj v zime tak si myslím že prehriatím to nebude 🤷🏻‍♀️