Denný spanok 8-mesačnej do 1 hodiny

katalanka
7. jún 2022

Ahojte, som zúfalá, nemám energiu, už nevládzem. Dcéra 8 mesiacov, od malička zlý spáč. Stačí jej denne spat 1-1,5 hod rozdelených do 3 spankov?z toho pol hodina na prsníku? Veľmi zle sa uspava, ani kocar,ani nosič..večer prso funguje. V noci spi zle,budí sa každú hodinu, vyžaduje prso. Je to v poriadku? Ja už nevládzem mam doma ešte 4 ročného syna...som ko..dakujem za tipy co zlepšiť..

ivangeline
7. jún 2022

No...tak je preunavena. Kedy rano vstava? Moj bude mat 9m. Cca rezim ma 6 az 7 hodina rano vstava,pol 9 az 9 1.spanok (spi 1,5 az 2h), a cca o pol 2 ma 2.spanok (dlhsie zaspava,spi hodinu az 1,5h) a vecer o pol 7 uz predspankpva rutina a na 19tu spat (niekedy kratko a niekedy dlhsie zaspava). Budi sa cca 3x v noci. Teraz to kazia zuby. A nove prikrmy vedia potrapit brusko tiez. (Menej je viac za mna,v zmysle jedla,radsej mlieko,kt vie travit ako sa trapit a nespat.)

stanulienkat
7. jún 2022

Ja som mala to iste. To je take dieta. Nemyslim, ze tam velmi nieco vies ovplyvnit.

katalanka
autor
7. jún 2022

@ivangeline ďakujem, stále sa viac kojime, ako prikrmujeme. Doteraz, prikrmy odmietala. Zabudla som večerný spanok cca od 20.00 do 8.00

katalanka
autor
7. jún 2022

@stanulienkat fuf tohto sa bojím najviac...už to nedávam...meliem z posledného...syn je viac živý ako zivsi...nechodí ešte do škôlky

stanulienkat
7. jún 2022

@katalanka no ja som to mala skoro 18 mesiacov. Len na cecku zavesene. 2 spanky denne po 35 min. Bola som kost a koza. V noci kazdu hodinu prso. Horor.

luccija
7. jún 2022

@katalanka nejdú jej už zuby?nie je hladná?spí pri tebe?

ivangeline
8. jún 2022

Ja by som skusila aspon tyzden ukladat o 10tej a 15tej a 20tej. Uvidis,mozno si navykne.. Pri prilisnej mrzutosti vziat von? Vonku je vzdy lepsie.

katalanka
autor
9. jún 2022

@luccija ďakujem, zuby asi nie asi áno...ale ona od bábätka zle spáva...v noci spi pri mne, a hladná? Tiež ma to napadlo. Doteraz odmietala prikrmy asi 2 týždne niečo málo zje...ale spanok to isté...

katalanka
autor
9. jún 2022

@stanulienkat takže iba vydržať? Kost a koža? No mne by trosku ubudnutia neuškodilo...ale za akú cenu...len ja keď som unavená a zuriva len jem...rad radom...🙂

katalanka
autor
9. jún 2022

@ivangeline dakujem skúsim..celkovo si myslím ze nám chyba režim...myslím tým nám všetkým.. celej rodine...len co keď všetko sa točí iba okolo syna...von chodíme 2-3x denne do kocara lebo tiež som názoru ze vonku je lepšie...