Čo obliecť bábätku na cestu z nemocnice?

23. sep 2022

Prosím poraďte čo obliecť bábätku z pôrodnice do vajíčka , ktoré sa narodí na konci októbra. (Fusak…?) Som prvorodička mám približne predstavu ale rada si nechám poradiť od skúsenejších.

ikonica
23. sep 2022

Starsia sa narodila zaciatkom novembra... Mala body a polodupacky, ciapku, hunaty (dekovy) overal a bola v takom tensom fusaku do vajicka... Mala som este aj decku prichystanu, no nebola potrebna.... Tak isto som niesla domov aj marcovku...

anjelicek26
23. sep 2022

Idealne zimna zavinovacka do vajicka alebo fusak (do vajicka, kde sa daju prezliect pasy) a potom otvorit, ked sa v aute vykuri... inak obliect normalne - obdy, dupacky, ciapocka, maximalne mikina ci lahky svetrik... dieta sa ti skor spoti a prehreje ako ze je mu zima...

luccija
23. sep 2022

Zalezi aj v akom kraji byvas
Ja som rodila posledny oktobrovy a nosili sa riflove bundy a bolo babie leto vyse 20 st.
Mala tenku zavinovacku a deku prehodenu, ale v aute som vsetko rozopla

viestta
23. sep 2022

Náš išiel z pôrodnice vo februári. Okrem dupaciek a svetríka mal deku s kapucňou do vajíčka. Do auta sme preslii za 3 minúty, z auta tiež.

eerikusik
23. sep 2022

Moja je vianočná a mala body,tepláky a čiapku ....vo vajíčku zimnú zavinovačku

autor
23. sep 2022

Ďakujem vám veľmi pekne žienky😇veľmi ste mi pomohli

evica17
23. sep 2022

Začiatok novembra, teploty 6 stupňov,slnečno, a mal body,tepláky čiapočky a vo fusaku.