Ako riešite kúpanie maličkých deti, keď doma nemáte vaňu?

15. nov 2021

Ahoj, ako riešite kúpanie maličkých deti (0-3 roky) ak doma nemáte vaňu? Som zvyknutá kúpať v malej vaničke najmenšie a väčšie vo vani no v novom bývaní je iba sprchový kút.

stanulienkat
15. nov 2021

Detskú vaničku môžeš dať do sprchového kúta a tam sa môže kúpať aj do piateho roku.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabu_lienka
15. nov 2021

Ked bol babatko, mala som malu vanicku na stojane. Odkedy sedi mame vanicku, ktora sa da zlozit do placky a odlozit. Zmesti sa aj do sprchaca. Obcas sa kupe, obcas iba sprchuje

annm81
15. nov 2021
nikpa
15. nov 2021

Ja si vykladam vaničku na umývadlo, dobre mi tam drží, dole je taká pogumovana takže sa nehýbe. Inak mám aj taký stojan na vaňu.

anjelicek26
15. nov 2021

@annm81 presne takto sme to riesili na dovolenke..

vevesh
15. nov 2021

Uplne babo som kupala v umyvadle- mame normalne klasicke (v tych modernych mini sa vela deti uz neokupe😀). A potom normalne som ich uz od roka sprchovala (ak nebola vana). Este stale sa dat kupit vedierko na kupanie/ lavor...

ajsha123
15. nov 2021

https://www.ikea.com/sk/sk/p/torkis-ohybny-kos-...
Kúpili sme v ikei na prádlo... A používame to na kúpanie detí... Úplne super, neminies veľa vody, pružne umyjes, a deťom to bohate stačí a su šťastné 🙂 Keby si videla, resp počula vyskanie, ked sa idú kúpať 😂😂

ajsha123
15. nov 2021

@ajsha123 máme to normálne položené vo vani, čiže vaňa vo vani

zuvelyn
15. nov 2021

Vaňu mame ale nekupem tam syna, veľmi zriedka iba. Od nejakého 6 mesiaca sa iba sprchuje v kúte, najprv so mnou na rukách a od kedy vie sedieť tak sám.

henka123123
15. nov 2021

Do roka umyvadlo potom sprcha

heln
15. nov 2021

Ahoj, my napriklad mame v sprchovom kute hlbsiu vanicku, su rozne, nielen tie ploche.

nahtan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
15. nov 2021

Nám sa vošla vanička do sprchoveho kúta, s tým si vystačis aj päť rokov, ale keby nevosla, tak do roka vo vaničke a potom len sprchovať

didi2102
15. nov 2021

Máme veľké umývadlo čiže v ňom do cca 1.5r a buď vanička taká detská klasická alebo bazébik do sprchy,ale syna cca od 2.5r sprchujem a oooobcas ten bazenik

1mata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beahavala
14. mar 2022

my sme si kúpili vaničku pre malého

ninah1486
15. mar 2022

my sme si pre syna zaobstarali vaničku od babypatent, bola to najlepšia investícia, okúpeš zároveň aj odvážiš

lusyyy36
15. mar 2022

Ja som dávala detskú vaničku do sprchaca a tak sa mala kupala do 6 rokov 😂