Ako ísť na prvú prechádzku s novorodencom?

24. jún 2020

vase skusenosti tipy ako to s novorodencom dat aby bol spoko

zooeynka
24. jún 2020

Das do kocika a ides

lenuliatko84
24. jún 2020

Je to novorodenec,ked je najedeny a vykakany je spokojny predsa vsade

patka06
24. jún 2020

nakrmiť, čistá plienka, primerane obliecť, uložiť do kočíka a môže sa ísť na prechádzku, podľa mňa na to nie sú žiadne "špeciálne" triky

mogaa
24. jún 2020

Väščšina detičiek sa rado vozí v kočíku, takže dáš do kočíka a vozíš😅a bábo spí😉ale nájdu sa aj výnimky ktoré nechcú byť v kočíku a tam toho veľa potom nevymyslíš....ak nechce byť v kočíku a bude tam revať ako o dušu - no čo spravíš? nebudeš ho tam dávať

autor
24. jún 2020

baby tak ti vyslo 😆 nakojila som zniesli sme ju a pekne bola 40 minut edte teraz taha na balkone. keby len nemame tolko schodov po ceste to by bolo zuzo.

autor
24. jún 2020

myslim ze sa vozi rqda vdaka bohu psychohygiena aj pre rodica. ma dva tyzdne. treba dve orechadzky denne ci staci zacat s jednou ?

mogaa
24. jún 2020

Je pekný čas, kludne si mohla začať na druhý deň s prechádzkami....ano, výhoda je že vonku sa spinká lepšie ako vnútri😉ak je pekne, kludne 2x denne ....v lete keď začnú horúčavy skoro ráno a na večer keď už nebude tak horko...ak máš balkón na chládku, tak ju v kočíku nechávaj aj cez deň.....sestra po návrate z pôrodnice nechala malú na dvore v kočíku a tam ťahala vždy až pokiaľ ju nezobudila na spanie, vydržala tam prespať aj 5-6hodín bez zobudenia na papanie....

daganov
24. jún 2020

to uz fakt sa mamicka bez rady na MK ani na prechadzku nevyberie? Keby nesiel tri dni internet, tak idete von az cez vikend?

patka06
24. jún 2020

v tomto peknom počasí, pokojne prechádzka doobeda aj poobede