7 mesačné bábätko je nervózne

1. sep 2021

Moje bábätko je dosť nervak. Často sa hrozne zlosti až mam pocit ze by sa najradšej hádzal o zem hocikedy keď sedí sa od nervou hodí do zadu. Pri prebaľovani keď dostane nervy nedokážem jej dat plienku co so sebou tak hádže. Ale to len keď ma nervy väčšinou je to fajn ale keď ma nervy hrozne vyvadza.napriklad pri obliekaní to neznáša a veľmi so sebou hádže a kričí. Ma 7m myslíte že to prejde alebo je to proste povaha

damiana1992
1. sep 2021

Tiež mi to syn robí 😀😀 hodí sa do zadu, urve sa a reeve ešte viac a ma rok

autor
1. sep 2021

@damiana1992 no poteš 🤦‍♀️

eririka
1. sep 2021

Ja som malému vtedy zstlacils teplomer, hned sa prekvapil a boli to ine nervy

kika3111111
1. sep 2021

Aj naša to robí asi od 7 mes , teraz ma 13 a robí to stále 😅 keď jej chcem dať plienku alebo obliecť tak sa cela hádže o zem . Som kludna už som si zvykla 🤯😁🙏🏻. Oblečiem ju a je ok ako keby sa nič nestalo

ivangeline
1. sep 2021

Unavene deti su mrzutejsie.. Ked prebalujes po spanku,hadze sa? xD

autor
1. sep 2021

@ivangeline nie ale ani keď to robím keď je napríklad unavená tak to občas nerobí. Aši bude fakt nervavejsi typ

ivangeline
1. sep 2021

Moju to preslo,ked sa vedela konecne vyspat.. po roku.. uz ma nervy,ked nemoze na obed spat alebo idu zuby...to bije aj hlavu o zem..

kristina1001
1. sep 2021

Moja to robila tiež keď mala okolo 5-7 mesiacov bola vtedy akurát zima a neznášala keď sa musela viac krát za deň obliekať a vyzliekať ako prišlo leto prešlo to teraz keď sa začíname znova viac obliekať tak dúfam že to znova nepríde lebo teda boj to bol kvalitný ale pre zmenu máme problém prebaliť sa nechce ležať len tak bez dôvodu je moc aktívna a stále chce behať po štyroch