Zjedol som kúsok z umelej vidličky

5. apr 2024

Jedol som mäso, a ako som krájal tak som potom pozrel vidličku ci som neodhryzol z toho a odhryzol. Konček je ostrý špicaté. Zajedol som to rýchlo s dvoma žemlami.
Môže to byť vážne? Alebo mám ísť na pohotovosť? Poraďte prosím

gabriela2952
5. apr 2024

Si robíš prdel ?

sabca99
5. apr 2024

Kam tento konik speje. Ja niekedy zasnem nad tymi pridanymi diskusiami, no myslim si ze preto su anonymne.

autor
5. apr 2024

Nerobím si prdel ale konček je spicaty ostré preto mam strach

diewcatqoo
5. apr 2024

A toto ma volebne pravo 🙄

unicornlady
5. apr 2024

Strach z čoho? Prehĺtnuť si to už prehltol, v hrdle ti to nezostalo zapichnuté. Neboj, pôjde to rovnako ľahko aj von z tela.

autor
5. apr 2024

@unicornlady áno prehltnúť prehltol prešiel cez hrdlo ale čo keď niečo prepihne mi nejaký vnútorný orgán a dostanem vnútorné krvácanie

demodun
5. apr 2024

Nič sa ti nestane.
Ani jadierka z jablka ti v bruchu nevykličia 🤣

eliska13
5. apr 2024

Navstiv lekára, ale kvôli uzkostnej poruche

nykkushka
5. apr 2024

Určite choď na pohotovosť počkaj si tam niekoľko hodín, povedz im čo sa stalo a dobrovoľne podstúp vyšetrenie per rectum, poprípade sono, GFS vyšetrenie, či niekde nekrvacaš.
Alebo je tu možnosť, že si personál poťuka po čele, keďže si to zjedol s dvomi žemľami (obalené je to v žemle) a premení sa to na 💩 čiže zas to bude obalené 🤣.

snehulak77
5. apr 2024

Nie, nič sa ti nestane. Normálne sa ti to v tele "obalí"a pôjde to von. Už by sme boli mŕtvi všetci. Takéto veci sa podarili zjesť aj môjmu synovi (3r). Je tu

tehotna40
5. apr 2024

Preboha, keby si zjedol celé špáradlo, to už by som chápala strach, nakoľko je dosť veľké aby poškodilo napr hrdlo,črevo... ale toto naozaj žiadny orgán neprepichne, je to veľmi malý kus.

lucka_ke
5. apr 2024

chudák pohotovostný lekár... a čo ten lekár na pohotovosti podľa teba urobí? pošle ťa domov akurát ho nas...š

autor
5. apr 2024

Ďakujem moc za odpovede

snehulak77
5. apr 2024

@tehotna40 špáradlo môže poškodiť hrdlo, ale do čreva sa ťažko dostane. Taký matros sa rozpustí v žalúdku.

michelle567
5. apr 2024

Určite choď na pohotovosť

marseillefan
5. apr 2024

Keď sme mali podozrenie, že dcéra prehltla kúsok skla z pohára, doktor kontroloval len ústnu dutinu. Vraj sú steny vo vnútri tela dostatočne hrubé, aby to niečo poškodilo.. a to bol kúsok ostrého skla, nie tupého plastu

danica2711
5. apr 2024

@diewcatqoo veď preto to tu tak vyzerá

taynee
5. apr 2024

kolko mas rokov?

chupakabra
5. apr 2024

Choď si kúpiť prehanadlo. To ti pomôže 🙂👌😉

ibatanecnica
5. apr 2024

@eliska13 možno by bolo dobré niektorými ľuďmi poriadne zatriasť, nech sa preberú

ibatanecnica
5. apr 2024

@chupakabra aj zvrchu aj zo spodu 😂

demodun
5. apr 2024

@chupakabra 🤣🤣🤣
Dobrá rada👍👍

tykat
5. apr 2024

vies co, odlom si este jeden 1mm kusok z vidlicky a skus sa tym nejako vazne zranit, aspon sa zabavis a prejdu ta katastroficke myslienky

viestta
5. apr 2024

@sabca99 ja zas zasnem nad tym kvantom muzov "v ohrozeni zivota", ktori tu kazdu chvilu kladu podobne otazky.

domkakvet
5. apr 2024

Stalo sa to uz aj mne a nic mi nebolo.

tykat
5. apr 2024

@viestta podla mna to je ten isty pacient.