Narazené ústa

6. apr 2024

Včera dcéra spadla na podlahu na ústa.tiekla aj krv.v prvej chvíli som si pomyslela, že vybila zub.zuby má, či sa jej niektorý kýve, neviem.nechce dovoliť.ale tá krv tiekla z ďasienka nad prednými vrchnými zubkami.myslím, že si narazila ďasno.včera sme si nevšimli, ale dnes vidieť, že hornú peru ma trošku opuchnutú.ale keď otvorí ústa ma na ďasieklu nieči čierne.nemá niekto skúsenosť?dúfsm, že yk nie je nicč, že sa tj hojí..
pri jedení asi trochu boli tak opatrne je a nič tvrdé jej nedávam.
Má 2, 5 roka.ti čietmd ma znepokojuje neviete čo to je???odfotiť si to nedá...

pribinak
6. apr 2024

Čierne bude zaschnuta krv, mini zrazenina. To sa samé vyhoji. Netreba s tým nič robiť

vyrovnanaosoba
6. apr 2024

Je to len zrazenina. Umyte zúbky a uvidíš. Kým sa zúbky nekývu, je to v poriadku.

autor
6. apr 2024

@pribinak
@vyrovnanaosoba to aj muz hovorí.no či kývu to práve neviem.no dnes si ich umyt urcite neda...ďakujem upokojili ste ma

vyrovnanaosoba
6. apr 2024

Ja som taka, ze by som nasilu chytila a skúsila ci sa kyvu, minútu po plače ale ja budem v kľude 😀

cali2016
6. apr 2024

Naša 2ročná padla z odrážadla na ústa.tiež narazená horná pera, krvácanie. Zúbky sa nekývali, až po 3 týždňoch jej začal černieť horný zúbok. Potom sme čítali, že po úraze do 3 týždňov môže sčernieť zúbok, takže ak dovtedy nesčernie, máte vyhraté.

autor
6. apr 2024

@cali2016 a potom co???vytrhli jej?

autor
6. apr 2024

@vyrovnanaosoba ked sa jej kyvu s tym aj tak nic neurobim. to su mliecne zubky.tak bude dlhie strbava...poznam chlspca co si vybil zub a nic...trvaly okolo 6 rokov vyrastol

cali2016
7. apr 2024

Nie, nevytrhli.Zúbok može ostať, nie je dôvod ho vytrhnúť.Že vraj po 6 mesiacoch môže znovu sám od seba vyblednuúť, tak len dúfame....

autor
7. apr 2024

@cali2016 verím, že to bude ok aj u vás aj u mojej dcéry

klip0
7. apr 2024

Aj ja by som chytila a pozrela

autor
7. apr 2024

@klip0 zatiaľ nič nevidieť