Rozdiely v kimonách

labutka
12. sep 2014

Ahojte, syn zacal chodit na kruzok karate a zhanam pre neho kimono. Nasla som rozne druhy - na judo, karate, aikido. Je tu niekto, kto sa v tom vyzna a vysvetli mi, ake su tam rozdiely? Dakujem.

moni73
12. sep 2014

Ahoj, kimono na judo je pevnejsie, hrubsie, nakolko judo je kontaktne. V kimone na karate sa "lepsie" hybe 😎

titkovamiriam
12. sep 2014

treba kupi na karate,dostanes na nete aj v športových obchodoch a urcite mu poradia na kružku,Marek začína s kung fu a tam je zasa ine 🙂

janinah
12. sep 2014

správne sa odev volá karategi - karatedži

janinah
12. sep 2014

syn začínal v bielom tričku a teplákoch,odev stačilo kúpiť neskôr,okrem karategi treba aj biely opasok,rukavice -niečo ako tie na box ale menšie a chránič na zuby a ešte švihadlo,treneri vám postupne vysvetlia

eeffka
12. sep 2014

@labutka rozdiel si si povedala, kazde je z inej latky a iného strihu... na zaciatok staci trickoa tepláky, casom to kimono, neskor pribudnu chranice na ruky, a az pojde na sutaz treba aj na zuby a papucky na narty, holenne chranice mensim netreba, starsim co uz velmi kopu treba. u vykonnejsich som videla aj hrudny chranic. ale k tomu je este daleko.... 🙂