MyBrain Academy

simulienka24
22. jún 2023

Dobrý deň maminy, nemáte skúsenosti s angličtinou my brain academy? Ponúkajú nám to v škole pre deti, tak by som rada nejaké info predtým, hlavne teda vaše skúsenosti 🙂 Ďakujem

monikiri
19. júl 2023

To by ma tiez zaujimalo..

simulienka24
autor
19. júl 2023

@monikiri tak už som ju prihlásila tak uvidíme v septembri 😅

mmmmm160
10. sep 2023

Dobrý deň. V reklamách boli uvádzané termíny resp. časy, ktoré nevedia následne dodržať. Následne dochádza k výrazným zmenám času, ktoré sú neakceptovateľné. Považujem to za klamanie rodičov. Akadémia potom nie je ochotná vrátiť všetky peniaze a to aj ved výuka ešte nezačala.

monikiri
11. sep 2023

@mmmmm160 no tak to som zvedava co z toho bude.. tento tyzden začíname

simulienka24
autor
11. sep 2023

@monikiri aj my 🙂 napíšem o pár mesiacov fajn je že máme native speaker lektora 🙂

roselyn
14. okt 2023

Ako to prebieha? Ste spokojne?

simulienka24
autor
14. okt 2023

@roselyn no nie som na hodinach tak netuším, zatiaľ sa jej tam paci a aký to bude mať efekt uvidíme asi až po nejakom čase

roselyn
15. okt 2023

@simulienka24 A kolko to stoji, ak sa mozem spytat?

simulienka24
autor
15. okt 2023

@roselyn jasné 25emesacne,majú 1x týždenne 60 minút

roselyn
16. okt 2023

@simulienka24 Dakujem 🙂

zanna244
16. okt 2023

@mmmmm160 Ake časy uvádzali a aké boli v realite ?

zanna244
16. okt 2023

@simulienka24 @monikiri a viete koľko asi detí je v skupinách ? Sú delené podľa veku ? Je to aj pre 1. aj 2. stupeň ?

sabusik321
16. okt 2023

@zanna244 naša je prváčka a je ich v skupine 5 🙂 prváci su samostatne, ostatné ročníky neviem

simulienka24
autor
16. okt 2023

@zanna244 písali po škole, ale vraj okolo 14 dávajú prvý stupeň asi vrámci družiny, naša je 6-tačka ma to až o 16 čiže príde domov po škole a až potom sa vráti zas do školy bohužiaľ

simulienka24
autor
16. okt 2023

@zanna244 myslím, že ich je tam 6,alebo 7 a áno podľa veku myslím, že sú všetci z ročníka šiestaci

zuzu1304
15. nov 2023

Pridam našu skúsenosť z Trenčína, dcérku idem odtiaľ odhlásiť. Od septembra majú už 4teho lektora, hodina ma trvať 60 minut, lektorka ich ešte len o 15tej vyzdvihne v druzine, potom sa presúvajú na hodinu a 15:45 sú už oblečení a obuti spat v druzine, čiže reálne sa "ucia" tak 35 minut... a ako bonus mi včera dcérka hovorila ze im lektorka povedala ze kto bude vyrušovať toho odtial vyhodí! A to sú 7 ročne deti....

katulikzlatulik
16. nov 2023

My Brain Academy URČITE NEODPORÚČAM!!! VEĽKÉ SKLAMANIE PRE NÁS AJ PRE DETI. Od začiatku samé problémy, s prispôsobením sa časov a rozvrhu dieťaťa absolútne nie sú ochotní. Oni nastavia pevný rozvrh. Čo sa týka platieb - mali cenu 25,-Eur/mes. V priebehu októbra ho bezdôvodne zvýšili na 31,-Eur/mes. Pani Záhorská písala email všetkým rodičom, že musí navýšiť cenu kurzu, lebo jej zvýšili nájom školy čo nie je pravda, lebo naša škola, vedenie školy mi to potvrdilo, nezvýšila ceny nájmu ako podpisali zmluvu v septembri, tak tá platí a nič sa nemenilo a ani sa meniť nebude ako mi potvrdilo vedenie školy. Na hodinách rozprávajú po slovensky, p. Záhorská tvrdí, že iba gramatiku čo nie je pravda, lebo deti tvrdia, že počas hodiny sa rozprávajú po slovensky. Hodina nikdy nemá 60 min., stále končia skôr. Materiál - za 5 hodín doniesla domov 2 prefotené strany a na dvoch hodinách robili projekt, kde si maľovali. Ešte v septembri bolo na ich stránke, že sa platí za 60 minút 25 Eur/ mesiac a obmedzený počet detí, teraz tú informáciu už nenájdete na ich stránke. V skupinách sú všelijako od 7-10 detí, a takisto "miešajú" ročníky. Dcéra chodila s o rok mladšími žiakmi. My Brain Academy majú dobrý umýsel, ale žiaľ, je to len vidina rýchlo zarobených peňazí. Rodičov klamú, zavádzajú a myslia si, že my medzi sebou nekomunikujeme. Tak ako sme boli nadšení zaujímavým projektom, tak teraz sme veľmi sklamaní a deti nám potvrdili, že tie hodiny angličtiny im vôbec nič nedali, že nič nové sa nenaučili a vôbec nemajú pocit žeby im to v niečom pomohlo. Dcéra si chcela napísať poznámky a lektorka, že nech si nepíše, že to netreba. O tom, že v júni 2023 sme museli zaplatiť 30,-Eur ako investíciu do učebného materiálu už ani nepíšem. Zaplatili sme za september 25,-Eur, ale mali iba 1 hodinu. Zmluvy o nájme sú verejné dostupné na stránkach školy a tam pekne vidíte, že My Brain Academy zaplatili nájom ZŠ za september 1x, ale my sme museli zaplatiť za celý mesiac aj napriek tomu, že sme sa ozvali, že sme zaplaitli 30+25 Eur a deti mali iba 1 hodinu. Proste CELÉ ZLE :( Dcéru som odhlásila. Okrem zbytočne "vyhodených" peňazí, nás projekt obral o nervy a čas!

zuzu1304
16. nov 2023

@katulikzlatulik prosím vás, myslite ze je nejaká možnosť vrátenia časti peňazí zo zapisneho? Ci ste to neriešili? Dcera bude teraz chodiť 3 mesiac a už ju tam viac nedám..

katulikzlatulik
16. nov 2023

@zuzu1304 Zápisné, myslíte tých 30 Eur čo sa platilo na začiatku pred kurzom? To som ešte neriešila a silne pochybujem, že toto vrátia. My môžeme odstúpiť od "zmluvy", lebo zmenili podmienky počas "chodu", neviem ako tí, ktorí chcú odstúpiť keďže tých 30,-Eur je záväzne platených s tým, že budete platiť mesačné poplatky do konca školského roku, tak sa oni "poistili" :(

zuzanita_5
27. nov 2023

MYBRAINACADEMY !! JEDNA VELKA KATASTROFA!!! VRELE NEODPORUCAM, MATERIALY VELMI SLABE, Z INTERNETU STIAHNUTE, A 30 EUR SOM ZAPLATILA ZA JEDNO SMIESNE PERO A VAK, A DETI MATERIALY STRACAJU, DOSTALI JEDEN SMIESNY LACNY OBAL, DO KTOREHO SI TO MAJU ZAKLADAT ...MOJE DIETA SA NIC NENAUCILO, LEBO HRAJU LEN SMIESNE HRY, DOOKOLA TO ISTE, A SLOVNA ZASOBA DETI ZO SKOLKY...VELMI SLABA JAZYKOVA SKOLA...URCITE NEODPORUCAM !!!!

milan1985
27. nov 2023

Po trojmesačnej skúsenosti nášho Davidka s MyBrain Academy sme sa ho rozhodli ho odhlásiť, nezaznamenali sme u neho vôbec žiadny progres, stále sa len hrajú, materiály posťahované len s internetu, keď dám do Googlu vyhľadať daný materiál nájdem presne ten istý len bez loga resp. vodotlače. Veľmi neodporúčam !!! Úroveň to malo ešte minulý školský rok keď to malo iný názov a bola iná lektorka, teraz čistá katastrofa ! Terajšia lektorka mi nepríde, že je úplne psychicky v poriadku, príde mi ako by mala nejaké problémy, Davidko chodí s kurzu nešťastný, pani lektorku hocikedy nie je počuť tak potichu hovorí a letí ako s rýchlika. Každých 15 min. robia niečo iné, nič poriadne sa nenaučia nedokončia. Ak máte vo vašom meste inú jazykovú školu radšej zvoľte tu !

vikuliksikulik
4. dec 2023

Neviem, ako to že máte také zle skúsenosti, ale my vďaka Bohu nemáme. Deti Angličtina na Mybrain baví, stále sa niečo nové naučia a lektorka ich posúva v AJ vpred hravou formou šikovne aby sa aj zabavili a nesedeli len pri laviciach s pracovným listom. Angličtina sa používa na lekciách ale verím tomu že niekedy je niečo možno ťažšie vysvetliť po anglicky , hlavne dať inštrukcie detickam ktoré ešte nevedia tak dobre po anglicky tak sa mozno sem tam slovenčina použije. Na tom nevidím nič zle. My mame native speaker lektorku, a počula som, že na viacero školách sú native speaker lektori čo je super. Na obyčajných staromodnych ZŠ je to nadštandard. Kde by ste mali taku možnosť? Nikam nemusíte dieťa voziť, už len na tom ušetrite aj čas aj peniaze .. zakladace a vaky sú štandardná výbava a podľa mňa úplne dostačujúca, materiály a tlačivo alebo pomôcky idu z vrecka lektorov alebo majiteľky. Určite je pre nás lepšia volba Mybrain, platit 30e na mesiac ako 20e na týždeň za doučovanie online. My sme spokojní. Nerada vidím, keď niekto kritizuje prácu niekoho v ktorej by sám nevedel vydrzat. Trošku si treba vážiť to čo je. Kritiku, ak nejakú mám, radšej podám slušne a konštruktívne priamo majiteľke než by som mal niečo okrikovať tuna. Verím, že aj ked lektori majú tých detičiek na hodine menej, tak im určite dajú zabrať. A žiaľ je to krúžok kde sa dieta chce učiť ľahšou formou, a nedostáva za to známky alebo poznámky tak už je na nom, ako bude dávať pozor a sa učiť. Naše deti sú vychované tak, že to, čo im je kupene alebo platené si vážia a tak dávajú pozor. Aj na tie zakladace a materiály. Tie im kontrolujeme, aby to vyzeralo reprezentatívne a aby sa mali z čoho pekne učiť aj doma. To, že napr dcéra si niečo kreslila, hned pre mňa neznamená, že sa nenaucila niečo nové po Anglicky. Viac krát som počula, že deti sa naučili na krúžku také slovíčka alebo frázy, ktoré ešte zďaleka na angline nebrali. My sme spokojní.

katulikzlatulik
7. dec 2023

@vikuliksikulik Nový člen od 12/2023 - je to písané podobným, skoro na vlas rovnakým štýlom, ako emaily s dotyčnou pani, ktorá je majteľka Franchise My Brain Academy. Veľmi by som zvážila názor na tento príspevok...

vikuliksikulik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikuliksikulik
7. dec 2023

@katulikzlatulik dobre, žite v tej svojej pesimistickej bubline ďalej. 😄

zuzu1304
8. dec 2023

@katulikzlatulik súhlasím!!!

simulienka24
autor
11. dec 2023

@katulikzlatulik mne to je jedno akým štýlom to budú učiť,ale nech to dieťa baví a má radosť z toho jazyka, nech mu to neznepríjemnia a proste nech sa cíti dobre a veri si, keď rozpráva anglicky...pevne verím, že to tak bude zatiaľ tam chodí rada 🙂 tak snáď to tak aj ostane 🙂

sabusik321
15. dec 2023

Moja dcéra je prvacka, chodí tam a jej sa tam páči..spieva si pesničky po anglicky
Za mňa je to super že to má v skole cez družinu a je to niečo naviac ako to čo majú na hodine

katulikzlatulik
22. dec 2023

@vikuliksikulik Lepšia pesimistická, ale reálna ako žiť v bubline KLAMSTVA ZA VIDINOU RÝCHLO ZAROBENÝCH PEŇAZÍ, lebo však rodič je ten najlepší platič!!!