Detská sedačka na bicykel predná

davmar
14. jún 2014

Ahojte, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s detskou sedačkou na dámsky bicykel prednou? Ako sa s tým jazdí a či nie je moc obtiažne, keď by som chcela zosadnúť z bicykla. Odporúčate, či radšej nie? Ďakujem

gazgaz
14. jún 2014

Mam prednu, sice na panskom,ale tam nevidim velky rozdiel...mam taku ako zadnu,len mensiu-Bellelli Rabbit.Syn ma 1,5 roka, bycikluje sa mi v pohode,zosadanie tiez...jedinu vytku mam, ze maly by sa rad drzal riaditok a jeduje sa, ze nedociahne 🙂 ...asi by som kvoli tomu nabuduce volila tu obycajnu Pekas 🙂

pribinak
14. jún 2014

Mam zadnu, pri prednej som sa bala, ze krpec rychlo narastie a ja cez neho nedociahnem na korman ( to este rataj prilbu na hlavu), ze krpec bude riadit ten korman spolu so mnou,
Zadna je odpruzena, je tam vysoka opierka na chrbat, takze si sem-tam aj schrupne a nefuka mu do tvarevieort ako na prednej
Navyse trpim fobiou, to co som spravila ja, ked som bola mala, zesom sedela vpredu na bicyklia strcilasom nohu do kolesa

ellca123
14. jún 2014

mam prednu na panskom bicykli/ s rurou/
som spokojna,nosim tak uz 3 dieta/najmensia ma 4r. a najstarsia ma dnes 15 r./ a vsetko OK

ellinka13
14. jún 2014

@pribinak hehe, aj ja som strcila mala nohu do kolesa, noha v dlahe, doteraz si to pamataaam, asi je lepsia vzadu

maryah
14. jún 2014

aj my máme sedačku vpredu, tiež na pánskom bicykli, malý má o všetkom prehlad a som spokojná... no keď bude väčší tak mu poriešime sedačku dozadu...

enyaa
14. jún 2014

Aj ja som spokojná s prednou. Malá je strašné šidlo a takto ju mam pod kontrolou, ja v prednej sedačke vidím iba samé výhody 🙂

ava11
15. jún 2014

My mame tuto sedacku a sme s nou spokojni. Maly ma teraz vyse dvoch rokov a sedi sa mu tam super, este sa v pohode zmesti. Vozi ho manzel, maly ma samozrejme prilbu a nema problem cez neho vidiet, nasadat, zosadat. Maly vidi ovela lepsie ako vzadu, v sedacke sa mu paci, takze odporucam. Ked sa nam narodi druhe dieta, tak maly sa presunie dozadu 🙂

liubov
15. jún 2014

@ava11 aka je to firma, model? 🙂

liubov
15. jún 2014

@ava11 dakujem velmi pekne 😉