Ako zabaviť 8-ročného chalana?

14. apr 2024

Ahojte baby , poraďte ako zabaviť 8ročneho chlapca. Bývame na dedine iné deti v jeho veku tu nie sú. Babka dedko sú starší nestíhajú za ním . Ja už neviem stále mi hovorí že sa nudi. Už teraz rozmýšľam čo bude cez prázdniny. Na tábor peniaze nemáme takže bude doma. Aké aktivity majú vaši synovia?

sima338
14. apr 2024

a nejako skúsiť možno vybaviť ten tábor, napr. kresťanské bývajú za pár peňazí, ono, aktivity sú rôzne, kedy sa vie zabaviť aj sám, ale ten kolektív a interakcie s deťmi mu chýbať budú, čiže ja by som sa snažila ten tábor mu nejako dopriať, niečo ušetriť dovtedy, hoci chápem, že nie vždy finančná situácia pustí

sima338
14. apr 2024

inak záleží, čo ho baví, dovoliť aj byť na PC, ak hrá trebárs hry, pozerá youtube, tam si vie zlepšiť angličtinu, takže kludne aj to, ale zas nie celé dni...inak číta rád? Na nete vieš kúpiť veľa kníh pre deti za pár šupov...puzzle, to sa tiež človek zabaviť na dlhšie, ale záleží...a teda aj také maličkosti, možno svihadlo, či by ho nebavilo, nejaký ľahší sport aj na doma, nech si poskáče, zabaví sa, má aj pohyb a endorfíny...zober ho aj ty na prechádzku, veď to nič nestojí, na zmrzlinu aspoň niekde, to je pár eurov, možno nejaké menej finančne náročné výlety, ale tak záleží, odkial ste

zuz987123
14. apr 2024

Bicykel, kolobežka, korčule, opekačka, prechádzka do prírody. Ak sa dá, pozvať kamarátov občas aj k vám. Alebo ho odviesť za kamarátmi. Spoločenské hry... V lete možno bazén? Basketbalový kôš na dvor je super...

pribinak
14. apr 2024

Však sú aj denne tábory a tie sú fakt za dobre ceny. Nemusí ísť na prespavacku do tábora kdesi v Tatrach
Zobrať spolužiakov na prespavacku k vám.

zuzubb007
14. apr 2024

Korčule, bicykel, ísť opekať, na zmrzku, nejaká plavaren to nestojí majland ako viem jedno dieťa sa same ťažko prebavi a vekom to bude ešte horšie, keď sú aspoň dvaja tak sa prebavia a prehadaju celý deň 😀, ak má kamarátov ďalej dohodnúť sa raz jeden dovezie raz druhý, ináč bude unudene dieťa na pocitaci

pralinka25
14. apr 2024

no vozzit za kamosmi. moja dcera ma najlepsiu kamosku dost daleko od nas ale robime to tak ze ich vozime a sem ta maju prespacky raz u nas raz u nich. proste deti potrebuju deti. ziadna aktivita mu nenahradi kontakt s detmi.v

hipuska
14. apr 2024

To na dedine nie je žiaden chlapec od 7 do 12 rokov? U nás sa bežne takéto skupiny spolu bicykluju alebo hrajú futbal. Však ho posli na ihrisko. Ako dlho tam bývate? To.od MS čias nemal.nikoho?

prasiatko30
14. apr 2024

Pozvat kamaratov zo skoly a dufat, ze rodicia budu rovnaki nadsenci co hladaju kamaratov pre svoje deti. Ak treba tak ho aj vozit za kamosmi a podporovat aby prisli - 8r dietatu vozot sa na biku alebo na korculiach s mamou/otcom uz nie je top zabava, potrebuje aj kamosov a vymyslat detske hry. Skus pozriet skauting alebo tie statne cvc, tie maju tiez dobre ceny a mozno by ste to mohli zvladnut

ysseba
14. apr 2024

Nejaky denný tabor? Inak neviem, ci v praci mas narok na rekreačný poukaz, ale ak ano, tak sa da vyuzit aj na tabory 😊 no a inak ako ti tu baby pisu- ku kamaratovi, kamarat ku vam, kupalisko, vylet vlakom.

slavomira236
14. apr 2024

My ma ulici tiez deti velmi nemame. Moj 10 eocny sa kamarati zo 6rocnym. Kazdy den spolu nehaju ns bicykli kolobezke...vystrajaju u nich ma dvore u nas na trampoline..moj je pre toho 6rocneho raky vzor..Dcerku moju 7rocnu medzi seba nechcu to uz je krik plac. Tak ta je zvycajne sama na dvore hraje sa s kocurom .

lulu0123
14. apr 2024

Suhlasim s narozmi vyssie.Podporovat vztahy s kamosmi.Ja si to neviem ani predstavit.Moja 8 rocna je denne s kamoskami aj mimo skoly plus oslavy,prespravacky. Animatora mu mozes robit cely den a podla mna to aj tak nebude stacit.

morgane1975
14. apr 2024

Ma dost rokov na to aby sa vedel zaabavit aj sam pre boha!!! Nech cita knihu !

nwnw
14. apr 2024

Popozetaj po okoli akcie pre deti. Okolo 1.6. Toho je dost. Sport ho nebavi nejaky? Alebo nieco majstrovat? Kruzok nejaky?