Pôrodnica Spišská Nová Ves verzus Krompachy

majhr
18. nov 2021

Ahojte mamičky, potrebovala by som poradiť resp.pomôcť sa rozhodnúť. Rozmýšľam kam ísť rodiť či do Spišskej Novej Vsi alebo zvažujem Krompachy ( počula som chvály na ňu). Pôrod prebehne pravdepodobne cisárskym rezom po prvom pôrode. Prvé som bola tiež CS v Spišskej a skúsenosti sú také všelijaké, takže váham či ísť znovu alebo dať šancu Krompachom. Viem ,že teraz počas korony je to ťažšie hodnotiť, ale či náhodou niektorá z vás nerodila v posledné dní v niektorej z týchto pôrodníc.... ďakujem

vanda323
19. nov 2021

@majhr Ahoj,.ja idem rodiť teraz štvrté do Snv a tiež sú moje skúsenosti tak vselijako. Najviac ma trápi že SNV má malo nadštandardov....a dostať sa tam je skoro nemožné podarilo sa mi to Raz. Na Krompachy som ale počula to isté. Mali nadštandardov a malé izby vraj tam sú....neviem .

martin_martina
20. nov 2021

@majhr ja som síce rodila v júli v snv .. nadštandard som dostala v pohode a to boli vkuse plné pôrodne sály....tiež mám niejaké výhrady ale určite by som radšej zas volila snv....kamoška 2x cisarak v krompachoch a 2x po pôrode doma 40teploty čo ju tam zle vyčistili toď jej zážitok z krompach

kamcamatias123
24. nov 2021

@majhr ahoj rodila som nedávno v snv nastúpila som 11.11. Na vyvolavacky a 12.11. Som porodila a maximálna spokojnosť ci z lekármi, sestričkami dokonca aj pani upratovačky veeelmi zlaté mala som hneď aj VIP izbu a fakt super všetko zamna odporúčam stále sa chodili pýtať ci niečo nepotrebujem a okrem skríningu obliciek robili malej všetky vyšetrenia v mojej prítomnosti.