Je možné stretnúť po rozvode inteligentného muža?

88lienka
27. jan 2024

Chcem sa opytat ci ste stretli resp. ci je vobec mozne stretnut po rozvode nejakeho slusneho inteligentneho muza. Som 6 rokov sama, ale to co stretavam je z kaluze do blata. Mate inu skusenost?

vyrovnanaosoba
27. jan 2024

@88lienka mám, ja rozvedená, on rozvedený a sme spolu už 8 rokov.

vevebono
27. jan 2024

áno. stretla som

wewuliatko174
27. jan 2024

@88lienka chapem niekedy proste smola..švagrina mala viacero vztahov po rozvode..nieje to lahke aj popri praci deťoch..a nakoniec našla hoci je tam vzdialenosť funguju dlho spolu taky rozumný pohodak uplne nieco ine co mala a myslim ze takeho potrebovala tiez ma dieta.

deti95060810
27. jan 2024

áno... ja rozvedená , on slobodný.
naša najst. dcéra je už dospelá - takže toľko sme už aj spolu.

sheila121
27. jan 2024

nechcela by som rozvedeného 🙂

88lienka
autor
27. jan 2024

Mne sa zda ze je to nemozne alebo som naivna ze ocakavam este vztah s doverou respektom nejakymi citmi? Vzdy natrafim na muzov ktori su pripraveni mi pomoct maju ma celmi radi no nemiluju a velmi buducnost so mnou neplanuju.. Cize fwb.. Nechapem cim pritahujem taketo typy.

96barbora
27. jan 2024

Ano. Vsetci boli/su praveze vyspelejsi ako ktorykolvek slobodny, ktoreho som stretla. Asi som natrafila na presny opak ako ty.

deti95060810
27. jan 2024

tlačíš na pílu... neviem koľko máš rokov, ale tak aj chlap 35 + už má svoj rozum a vie presne čo chce...
a samozrejme všetci by chceli 20 ročné kočky. - mladé, pekné, slobodné bez záväzkov, ....s dobrým venom.

88lienka
autor
27. jan 2024

@deti95060810 nemyslim ze tlacim na pilu mam nejaku predstavu.. Uz nepotrebujem s nikym zit v jednej domacnosti ale tiez nie pocuvat ze ma niekto nemiluje a pocita so mnou len na nejaky cas... Asi kym najde niekoho vhodnejsieho...pride mi to akoby som bola zena na pouzitie 🤷🏻‍♀️

reanda
27. jan 2024

a je vobec mozne stretnut nejakeho slusneho inteligentneho muza? 😀 za mna je to jedno, ci je to za slobodna, alebo po rozvode, ked nestretnes - nestretnes

lucylaw
27. jan 2024

@88lienka Som na tom ako ty,6 rokov rozvedená,po rozvode ďalšie 2 nevydarené vzťahy a už ani neverím tomu,že niekoho normálneho stretnem,je to nemožné,na zoznamkach je to len banda imbecilov a inde nemám veľmi kde sa zoznámiť,takže proste zomriem sama,musím sa s tým zmieriť..

lindusss2016
27. jan 2024

@sheila121 a dovod?

deti95060810
27. jan 2024

@sheila121 to isté ...kedysi.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
88lienka
autor
27. jan 2024

@lucylaw presne take skusenosti mam aj ja zoznamky 0bodov a zvadzat na ulici neviem 😊ale zomriet sama aj tak nechcem 🙈😜

88lienka
autor
27. jan 2024

@eniaq tak daj navod ako byt prava 😊 ja vzdy natrafim len na divne typy.. Vacsinou lakomcov ktori su chladni ako psi cumak

mell27
27. jan 2024

@88lienka áno, je to možné,mne sa to podarilo 😃

mell27
27. jan 2024

@sheila121 prečo?

h2
27. jan 2024

@sheila121 Ja myslím, že autorka sa pýta, či je možné nájsť si chlapa, keď je žena po rozvode.

sheila121
27. jan 2024

@h2 pôvodný nadpis bol iný. Admini ho zmenili.

h2
27. jan 2024

@sheila121 Ahá, no, to je klasika, že to zmenia tak, že tým úplne pozmenia pôvodný zmysel. 🙄

candii
27. jan 2024

Možné to je ale je to ako hľadať ihlu v kope sena 🫣

moonlight1210
27. jan 2024

@88lienka Fakt by stalo za to preskumat, preco pritahujes take typy.
Skus si rozobrat vase zoznamenia, Kde si ich stretla, za akych okolnosti. Ako si sa ty chovala.
Co ta na nich uputalo. Gesta, rec tela, ton hlasu, sposob, akym s tebou hovorili. A co ti to davalo. Co to v tebe vyvolavalo. Ako si reagovala.
Mozno zistis, co podvedome vyzarujes, a preco zaujmes prave takych.

lucylaw
27. jan 2024

@88lienka To nechcem ani ja,ale bohužiaľ naozaj neviem,kde sa dá niekto normálny nájsť 😕 všetci normálni muži sú buď zadaní alebo už vyhynuli..

88lienka
autor
27. jan 2024

@lucylaw mam pocit ze zijeme vo zvlastnej dobe a muzi uz ani vazne vztahy nehladaju tym ze je vsetko dostupne normalne je byt single bez zavazkov a obmedzeni

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egonsk
27. jan 2024

@chodec15 neboj, urcite by sa ich kopec naslo 🙂 Skor by to chcelo zrusit fotky na zoznamkach, lebo si tam zeny davaju upravene a kludne aj 10 rokov stare fotky, ktore zdaleka nezodpovedaju skutocnosti. Druha vec by mohla byt povinna, ako napriklad pocet deti/bezdetnost, aby sa nestavalo, ze si zeny komunikuju s niekym par dni a potom, ked uz si zacinaju stavat vzdusny zamok, tak chlapovi prezradia, ze im tam pobehuje drobec a razom sa im zruti svet, ked z toho chlap vycuva, lebo sa na to neciti... Ja osobne si hned na zaciatku ujasnujem stav, nech je jasno a pousmejem sa, ked opacna strana predvedie ukazkovy ghosting.

slovakboy
27. jan 2024

@88lienka ahoj ja mám kamaráta, ktorý sa práve rozviedol. Určite aj on ma na tom vinu, ale podla mna aj okolia sa jeho žene pobláznila do iného z nevysvetlitelnych príčin. Je fešák. Deti ma dospelé. Ešte nie je na to pripravený ale je to úžasný človek. Ak chceš vedieť viac napíš mi do správ.

kaktusik007
27. jan 2024

@88lienka mam rovnaku skusenost. . stretavam samych vypatlancov. Ale uz to neriesim, som rada sama so sebou. A aby som sa nenudila, zacala som chodit na vysku, takze cas mam vyplneny 🙂

dharmasanata
27. jan 2024

@slovakboy takého jej ani nenúkaj. Taký človek musí byť sám a preliečiť srdce aj hlavu.. teraz skôr potrebuje kamoša na pivo ako ďalšiu ženu