Základná škola Hriňová

gabrielajoy
2. júl 2017

Milé mamičky,
rada by som sa opýtala tých, ktoré ste z Hriňovej, ako ste tu spokojné so základnou školou. A tiež by som poprosila o odporúčanie, ktorá pani učiteľka (ktorá mala tento rok druhákov a od budúceho roka bude mať tretiakov) je ozaj milá a majú ju deti radi. Presťahovali sme sa totiž do Hriňovej pred rokom. Syn celý tento rok dochádzal do školy do Detvy, kde sme bývali predtým. Teraz ale rozmýšľam, že aby sme si ušetrili všetko to cestovanie, tak by som ho dala od septembra už do školy do Hriňovej. Učí sa veľmi dobre, ale nemá rád učiteľky, čo kričia po deťoch, Takže ak by bola niektorá milá a trpezlivá, s pekným prístupom k deťom, bolo by to super. Vopred ďakujem za všetky rady.

nancy171
26. jan 2024

@gabrielajoy
@gabrielajoy nik sa nezapojil do debaty? ako si to teda vyriesila? my sa tam len chystame prestahovat.
Alebo niekto, kto by vedel poradit? riesim vladtne to iste. aka je tam skola? ci ste spokojne vy aj deti. ci je to slusne qlebo divocina na tej skole q pod...

gabrielajoy
autor
26. jan 2024

@nancy171 vyriešila som to tak, že syn chodí do Detvy do školy, dcérka do škôlky a medzičasom sme sa sem presťahovali.