Rastúci písací stôl z Lídla

laila22
13. aug 2013

Ahojte chcela by som sa spýtat aký mate názor na tento písací stôl, resp. či máte s ním skúsenosť. Pôvodne som mala vybraný klasický písací stôl, ale tento sa mi celkom pozdáva. Poznáte reálne klady a zápory? Dakujem za rady.

laila22
autor
13. aug 2013

poradí mi niketo?

dudduli
13. aug 2013

ahoj,kupili si ho dve moje kolegyne a nevedia si ho vynachvalit

magali
13. aug 2013

ja ho chcem kupit malemu, ale nas ma este len necele tri roky, mozno buduci rok, mavaju ho kazdy rok, tak snad sa dockame.. doma mame par kuskov nabytku z Lidla a v pohode, ziadne problemy

laila22
autor
13. aug 2013

hrozne sa mi pozdáva, len neviem ci neni neprakticky.. tym, ze nemá napr. na boku zásuvky, alebo skrinku..

k_a_j_k_a
13. aug 2013

Ja som sa tento rok zblaznila a detom (3,4) som ich kupila. Pre kazdu jeden. Su super. Budu k tomu casom potrebovat aj knihovnicku, ale zatial im to staci. Obe su z nich nadsene. Ja som videla na zivo aj taky 500€ rastuci stol, vyzeraju podobne, i ked ten drahy je prespekulovanejsi. Uvidime, kolko tieto stoly z lidla vydrzia. Snad aspon do konca ZS 🙂

laila22
autor
13. aug 2013

@k_a_j_k_a aj ja som videla take tie drahe.. a tento sa mi zapacil 🙂 moja ma5 r.

k_a_j_k_a
13. aug 2013

@laila22 ja som ho chcela kupovat najskor o rok-dva, ale minuly tyzden som bola v lidli a mali ich tam. Tak som vzala dva, lebo ved mam dve deti 😀

Inak, ak to budete, dievcata, kupovat, zoberte so sebou chlapa 🙂 . Ja som bola bez MM a musela som poprosit nejakeho pana, co mi to nalozi do auta. Ma to totiz 35kg. A ani sa mi to nezmestilo do kufra 🙂

laila22
autor
13. aug 2013

@k_a_j_k_a to fakt? a nemas nahodou foto, take v reale? ake je vypracovanie toho stolíka? je to kvalitne?

k_a_j_k_a
13. aug 2013

@laila22 foto nemam, ale zajtra rano mozem spravit a poslem Ti to.
Nohy su kovove, vrchna doska je drevotrieska ale taka pevna a tvrdena, vraj odolna voci poskriabaniu 😝 uvidime, ci to prezije aj moje deti. Pride mi, ze ta vrchna doska je pevnejsia ako na kuchynskej linke 🙂. Kvalitu 700€ rastucich stolikov to nedosahuje, ale ak porovnas stol z asca/jysku, tak tento mi pride kvalitny plus minus ako tie ich drahsie stoliky. A urcite ma kludne aj dvojnasobnu hodnotu oproti tomu, co to predavaju.

laila22
autor
13. aug 2013

@k_a_j_k_a to mi je jasne.. skor som chcela vediet ako su opracovane hrany, ale podla toho co pises, zrejme ok.

evabb35
14. aug 2013

Máme a sme spokojní. Praktický je ten vešiak na školskú tašku na boku. Praktická je zásuvka - je dosť veľká a páči sa mi, že nie je príliš hlboká. Pracovná doska je dostatočne veľká a bežne ju umývam /od lepidla atď./ Hrany sú dobre opracované.
@laila22

koniarova
14. aug 2013

Baby a cena?

k_a_j_k_a
14. aug 2013

@koniarova 100eur 🙂

laila22
autor
14. aug 2013

@k_a_j_k_a dakujem za foto, idem ho kupit 🙂

fiffinkaa
14. aug 2013

od kedy ho majú?dakujem

k_a_j_k_a
14. aug 2013

@fiffinkaa mali od 5.8. 🙂 v nas v TN som ich kupovala az 8.8., cize uz po akcii. Ale mali ich len v jednom lidli a to mame tri. Len nahodne som na ne natrafila, preto som ich aj zobrala teraz, nech o rok nemusim byt o siedmej nastupena pred lidlom 🙂

horana
22. aug 2013

Takze hovorite ze stol je dobry? Pokukovala som po nom uz minule, len som sa nestihla rozhybat. Ale od budeceho stvrtka ho maju v ponuke opat, a dokonca zlacneny z 99,- na 77,- !

erickam
29. aug 2013

máme tiež a je super

mia.k
3. sep 2013

@horana aj my sme ho chceli kúpiť, keď stál 100 eur, ale zaváhali sme a teraz sme ho kúpili za 77eur, tak sme aj ušetrili a sme s ním maximálne spokojní, lebo som sa obávala trocha tej kvality, ale bola som milo prekvapená,že za takú cenu, je aj kvalita dobrá.

zojula
14. nov 2013

@mia.k
@k_a_j_k_a
@evabb35 ahojte, tiez sme ho kupili nasej malej, dostane ho asi pod stromcek...ale chcem sa spytat, aku stolicku k nemu mate alebo ste kupovali? Idem nejaku zhanat...

k_a_j_k_a
14. nov 2013

@zojula my mame tuto http://www.asko-nabytok.sk/39880017-01-detska-k...
jedna ma cervenu a druha modru. Podla toho maju aj sfarbene krytky na stole 🙂. Inak, kupovali sme ju za menej. Toto je nejaka velka cena. A odmietli sme kupovat nejaku drahu. Ked bude treba po nastupe do skoly, tak kupime aj kvalitnejsiu. Ale toto im zatial na kreslenie staci. Ked im to dam na najmensiu vysku, tak sa krasne zmestia pod stol.

mia.k
15. nov 2013
jayd
21. nov 2013

Viete mi poradit ci sa da rastuci stol z Lidl kupit aj teraz?

juliam
22. jan 2014

@jayd u nás ich teraz majú tuším za 77,- €

alusha
12. sep 2014

nema niekto na predaj? 😀

janca704
23. sep 2014

Aj ja by som kupila 😅 Tieto prazdniny sa na to Lidl vykaslal 😝

matmat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daneso
18. nov 2014

Predam tento stol( v modrom) pouzivany rok za 45 eur som z BA - Ruzinov 🙂
@alusha
@janca704 dovod predaja mame malu izbu a chceme mensi neda sa tam pohnut

janca704
18. nov 2014

@daneso vdaka za ponuku, pred cca tyzdnom mi dosla trpezlivost a dali sme vyrobit. Sice nie rastuci, ale co uz... 😉

bibistec
28. dec 2014

aj ja prave pozeram a urcite chcem pre dcerku nieco take kupit.