Ktoré spoločenské hry sú teraz in?

salome123
27. sep 2016

Ktore spolocenske hry su teraz popularne u 9-12rocnych deti?

jolien88
27. sep 2016

tažko povedať, každému sa páči niečo iné. Ale je super stránka www.ihrysko.sk, obchod majú v BA a su tam super ludia, vedia perfektne poradit. Robia aj akcie kde si ludia môžu vyskúšať hry predtým než ich kúpia...

sasesoe
28. sep 2016

@salome123 u nas vedie bang, ale uz sme starsi 🙂

bike12
28. sep 2016

U nas (9r) Pandemic a King of Tokyo. Take bezne hry ako Dostihy a Monopoly hravaju roky v druzine, to uz ich nebavi.
Tiez som zvedava na zaujimave tipy, hodia sa k vianociam 🙂

beton
28. sep 2016

@salome123 duch, dobble, totem, cink, laboratory monsters (alebo tak nejako sa to vola, take priserky.) - vsetko kartickove dobre prenosne hry. ale aj klasika - aktivity, osadníci, carcasonne.

celasapremenim
29. sep 2016

bang je super, munchkin tiez, ten velmi cato hravame
skoro som zabudla tak to dopisujem, ale dixit je super super hra :D
a aj aktivity u nas idu
osadnikov z katanu urcite tiez poznate
no a my mame aj taku tazsiu xcom, len tam je uz interakcia aj so smart phone pocas hry, alebo comp sa da tiez vyuzit, to sa este ucime hravat
taka rychla to asi poznate dooble a duchovia
inak super poradia aj na mieste v ihrysku, je to v ba pri mileticke a tam je aj taka miestnost, kde je milion hier k dispozicii, takze sa to tam da skusit, ci to zaujme a potom hrat

lucik194
30. sep 2016

-carcassone a osadnici z catanu su klasika co funguje uz 20 rokov 🙂 tak isto ako monopoly, dostihy ci activity pre starsie deti.
-do toho by som pridala bang! ten existuje tiez aj vo verzii pre starsich,
-novinka tohto roku su krycie mena, kto to hral bol max spokojni 🙂 je to inak aj hra pre dospelych, nie len teens
- ticket to ride je este pre teens docela zaujimava tak isto ako dixit ale v tom veku uz urcite s rozsireniami

za mna inak pozri stranku "zatrolene hry . cz" ked nieco na ihrysko.sk najdes tak na tej ceskej starnke najdes super recenzie, zatrolene hry je podla mna jedna z najlepsich stranok ohladom recenzii