Pojednávanie ohľadom výživného

27. máj 2021

Prosím vás, mali sme pojednávanie ohladom výživného
(Bude ďalšie). Ex firmu, ktorú chcel zamlcat a na ktorú som upozornila ja (dajaka cernota). Keď sa ho sudca pýtal, čo robí,koktal, tak zaňho odpovedala právnicka. Aj v iných veciach....môžem namietať? Že keď sudca vyzval jeho, nech hovorí on?

ivkazba
28. máj 2021

Nie, na toto nemôžeš namietať. Na to si tú právničku zaplatil.

autor
28. máj 2021

@ivkazba no áno. Ale keď vyzve priamo jeho? Napríklad, pýtala sa ho niečo ohľadom detí a on koktal (lebo nevedel) tak spustila ona...

liljana
28. máj 2021

Na sude posobi nervozita, strach z vysledku, na to je tam pravnik so skusenostami z tych situacii. Sudy sa nevyhravaju preto, ze jedna zo stran sa nevie vyjadrovat v strese.

autor
28. máj 2021

@liljana jasne. Ja chápem. Ale keď sa ho opýtala napr.co vyrába jeho firma tak proste nevie povedať čo robí? Najskôr povedal, že má odmenu pre seba. Potom, na druhom pojednávaní, že on peniaze žiadne z toho nemá. Tak ho sudca vyzval nech to vysvetlí...nevedel. Tak začala právnická a od otázky sudcu pekne prešla na úplne inú tému

ivkazba
28. máj 2021

Môžeš si právnika najať aj ty, ktorý bude komunikačne zdatnejší a obháji tvoju stranu. Toto čo píšeš je úplne v poriadku, na to sa právnici a advokáti najímajú, že vedia komunikovať zdatnejšie ako ich klienti.

lienka.7
28. máj 2021

Presne na to si plati pravnicku... ty pravnika nemas????
Pokial nezodpovedal, mala/mali ste sa pytat znova... resp.poukazat na to, ze to nebolo zodpovedane...

dievcacitajucelist
28. máj 2021

@lienka.7 ja mam tiež teraz súd ohľadom zvýšenia výživného a v mojom prípade, keď sa sudkyňa pýtala môjho ex a on nevedel...jeho právnik chcel namiesto neho vypovedať...sudkyňa ho upozornila nech nechá svojho klienta rozprávať...to je asi v závislosti od sudcu ako zareaguje

autor
28. máj 2021

@dievcacitajucelist akože ja si tiež toto myslím. Že proste, keď si napíše náklady, tak si to musí obhájiť sám. Nie ako v americkom filme: môj klient už nepovie ani slovo 😀

autor
28. máj 2021

@lienka.7 nemám, šetrím peniaze.

dievcacitajucelist
29. máj 2021

Presne...môj ex stále, keď nevie odpovedať tak kuká na svojho obhajcu ako "teľa na maľované vráta" 🙊🙉

cacianka
3. jún 2021

@dievcacitajucelist veď preto majú takito mmomentalne zaostali právnikov, aby za nich hubou mleli, lebo geroji len v súkromí sa vedia vyhrážať, urážať útočiť .na slabšiu si trufaju a hen na súde na debila ksicht.
Ale netvrdim ze 100%

dievcacitajucelist
3. jún 2021

@cacianka súhlas 😁 môj ex mi napísal také maily, že niekedy sa mi "rozum zastavuje" ale na súde sa nevie vykoktať...

cacianka
3. jún 2021

@dievcacitajucelist tak cituj na súde a predlož.
Niektori ludia si zasluzia osratou metlou cez hubu, aj zeny aj muži. Ale co stvaraju poniektori chlapi voči deťom a ex.....