Oslava prvých narodenín nášho chlapčeka

tina147
30. máj 2016

Žienk , ktoré ste už absolvovali oslavu svojich detí 1 roku, poprosím foto zahradnej party, vyzdobu a vsetky napady spojene stym. Synček bude oslavovat 1 rok a chcem urobit rodinnu party na zahrade...🙂 za vsetky typy dakujem 🙂

tyelde
30. máj 2016

nie síce moje dieťa, ale čo som bola na takej oslave tak mali tortu a dosť, veď si to aj tak nebude pamätať 🙂

horana
30. máj 2016

Co len chces, dieta to nevnima, je to ked tak pre dospelych, my sme to mali velmi neformalne a kamaratsky, nie na efekt. Menej je viac. Len posedenie, trochu jedla, pokecanie. Dieta si popatlalo torticku a potom sme sa mu vsetci povenovali a robili s nim kravinky aby malo radost. Cele to netrvalo dlho, lebo ani ono nema dlho naladu.

tina147
autor
30. máj 2016

Viem ze krpcek ztoho mať moc nebude. Ale tiež sa mu určite celá rodina bude veľmi rada venovať atd. Ale konečne po dlhšej dobe posedime celá rodina. A zasa chcem aby to malo nádych jeho narodenín keďže dva dni pred mam aj ja 🙂

alexandra206
30. máj 2016

@tina147 ja by na prve narodeniny ziadnu party nerobila ved si to nebude pametat nechajte si to ked bude mat 3 a viac ked sa bude vediet s toho aj tesit mi sme mali tortu decke šampanské a to vse

anjelic
30. máj 2016

@tina147 a nemohla by si tieto dve oslavy spojiť dokopy? vedela by som si predstaviť ako výzdobu napr. vaše spoločné rodinné fotky so synčekom, štipcami prichytené na povrázku, veselo nazdobený stôl s dobrôtkami, nazdobenú detskú stoličku pre oslávenca, založiť nejaký pamätníček, kde by hostia napísali venovanie a ty by si doplnila neskôr fotkami s hosťami... žiaľ, u nás toto ešte stále nie je "v móde" tak ako v zahraničí, preto fotky sú len zo zahraničných portálov, ale mne sa to zdá milé. A to, že si to nebude pamätať? Práve preto by mal mať fotky a podobne, aby mal pamiatku...

emi16
30. máj 2016

Ak mate v rodine viac deti cca od 2-6 rokov odporucam objednat si skakaci hrad, alebo bazen s gulickami, detska to zboznuju. Pozri si Hopi opi fb, mozno tam najdes, co by sa ti hodilo. Pridu, rozlozia to co si objednas a po oslave zlozia.