Kupujú vám partneri kozmetiku?

2. máj 2024

Ahoj, toto píšem skôr pre mladšie baby, mám 19r a s priateľom sme spolu 2 roky... On je z bohatej rodiny, stále by mi rád kupoval darčeky, no mne toho toľko netreba. Povedala som mu aby si sporil ale on že rád ma poteší. Chcel by mi kúpiť niekedy aj nejakú kozmetiku, krémy atď .. moja otázka znie, kupujú vám vasi partneri bežnú drogériu, kozmetiku ktorú používate? Je v poriadku si požiadať o niečo také, ak vyslovene on nakupovať darčeky chce? Malo by to asi praktickejšie využitie

ivik4
2. máj 2024

Ked som mala 19 , priatel o dost starsi mi kupoval kvazi ,,vsetko " co som bezne pouzivala a chcel kupit

caroline_
2. máj 2024

Ked som mala okolo 16,17 rokov a nemala som dostatok peňazí na kozmetiku tak mi môj o necelý rok starší priateľ kupoval z vreckoveho alebo z brigády kozmetiku

domkakvet
2. máj 2024

Preco je to urcene pre mladsie baby, podla mna vztah by mal byt dobry v kazdom veku, tak nerozumiem tomu vyclenovaniu a co sa tyka kozmetiky, kazdemu partnerovi som pocedala, ze kozmetiku nechcem, lebo by nevedel aku kupit, pouzivam len konkretne znacky, ked sa opytal, vysvetlila som aku chcem a az tak kupil.

mimka1402
2. máj 2024

Veď mu posli zoznam alebo nech ti pošle sumu a si za to kúp. Namiesto kytice, či čokolády, je toto lepší nápad 🙂

luciaruz
2. máj 2024

V žiadnom prípade. On vie, ze na kozmetiku som hakliva a vyberám si poctivo a dlho, co si kupim. Neodvazil by sa mi kúpiť lebo ani nevie co. Neriskoval by nejaku hovadinu😁 radšej parfem lebo vie, aky pouzivam.

lakebabe
2. máj 2024

Jasne , aj vie co ma poteší aká značka akej rady aj dekoratívna aj pletovka. Skôr mi kúpi drahšie značky v parfumérii, nerozmýšľa nad tým tak ako ja

anjelicek26
2. máj 2024

Ked s tebou pojde a zaplati dajme tomu, ale na blind kupovat zene kozmetiku pri tych tisicoch produktov, co su na trhu, moze byt na 99% vedla v tom, co mas rada a co ti pasuje... a nie, toto mi muz nikdy nekupoval, ale ja som od strednej brigadovala a proste vzdy mala dost svojich penazi... ked nieco platil, tak to boli prve spolocne dovolenky, alebo ked sme sa sli najest...

walentina7
2. máj 2024

Nie nikdy. Ja som hákliva na vône akékoľvek, on vie že by som ho zdrbala. Isto by kúpil smrad.

euka210
2. máj 2024

nie, nikdy mi nekupoval. Ma kupit zle, tak radsej nic. Viac potesi kytica ci nieco urobene pre mna z lasky.

thirstymonk
3. máj 2024

Ano kupujem odjakziva manzelke vsetko, co jej treba a co chce, od samponov, cez parfemy az po menzes vlozky. Nemam s tym problem

autor
3. máj 2024

@domkakvet myslela som tieto moje "problémy", aby som potom nedostala vynadane že riešim hlúposti 😅

kitycat
3. máj 2024

A to ti chce kupit za vlastne zarobene alebo z vreckoveho od tatka? 😌

laurita285
3. máj 2024

Keď som bola študentka a on už pracoval tak zaplatil môj nákup v drogérií alebo v obchode s oblečením, nie bežne ale stávalo sa to.

simca06022011
3. máj 2024

samozrejme je to ok, za predpokladu ze kupi to co ty pouzivas/chces.

autor
3. máj 2024

@kitycat peňazí ma viac než dosť, získané rôznymi spôsobmi. Ja som sa skôr pýtala, či je okej pýtať takýto typ darčeku, je to lepšie ako mať doma zbytočné kúsky ktoré nepotrebujem

lakebabe
3. máj 2024

Určite áno povedz mu co preferujes pochopi to

osky
3. máj 2024

Ak kupi presne to,co pouzivam,preco nie...
Ale urcite nie nieco,co kupi podla pekneho obalu a bude to blbina na entu...

tiezjedna
3. máj 2024

mne nie, max parfémy, aj tie som si ale vybrala ja... Kozmetiku ani netuší akú používam, keby vedel, tak by asi zdvihol obočie nad cenou😂

angelous1991
3. máj 2024

Mne manžel kupuje parfum na sviatok alebo Vianoce ale vie presne aký dlhodobo používam tak podľa toho . Ale inak nie , aj keď som bola slobodná tak som si sama tuším mi zo dva krat kúpil mejkap keď som ho poprosila . No ale zas on ma pozýval do reštaurácie vtedy a dobíjal mi stále kredit 😂

kitycat
3. máj 2024

Su to jeho peniaze ci rodicovsky ucet a karta? Rozne sposoby su velmi nejasna odpoved, neviem ci vreckove ci rodicovsky ucet 💁‍♀️

adonish
4. máj 2024

Kupuje, po tolkych rokoch vie, aku znacku pouzivam 😊 ked ho nieco zaujme na služobnej ceste v zahranici, tak mi donesie. Okrem krému na tvár nie som vyberava 😊