Gratulácia k narodeninám

3. máj 2024

Ahojte,
co si myslite o situácii ked má človek okrúhle jubileum, dajme tomu 60 rokov a oficialnu oslavu narodenín má naplánovanú až o mesiac po dni narodenín.
Očakávali by ste od najbližších ze pošlú v deň narodenín aspon sms? Ci je v pohode prejsť tento deň mlčky a zablahoželať až na oslave?
Vďaka za názory.

pribinak
3. máj 2024

Urobila by som karticku gratuláciu cez telefón

zena666
3. máj 2024

Vzdy sme gratulovali v den a oslava bola niektoru sobotu ked sa spajalo tak aj cca mesiac

maminkadeticiek
3. máj 2024

Ak je ohlasena oslava tak obe moznosti su ok.

petulda333
3. máj 2024

Vzdy gratulujem v den narodenin

jeennyv
3. máj 2024

Omg fakt toto tema, ludia uz ste na hlavu…normalne zagratulujem v den narodenin, normalne…akou formou mam moznost sms, mms, telefonat, mail, skype 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Akoze toto je cez uz za mna

bolarazjedna
3. máj 2024

Od najbližších by som očakávala, že mi zablahozelaju v deň mojich narodenín... Od vzdialenejších (napr ktorých som pozvala na oslavu ale bezne si negratulujeme) by som brala v pohode, keby blahozelali az na oslave. Na druhej strane, keby ma niekto pozve na oslavu, bolo by mi blbé aspoň nenapisat/nezavolat v deň narodenín... To akoby je mi to ľahostajné, že ma ten dotyčný sviatok, ani na to nemyslím, ale zato sa teším, že ma pozývajú na oslavu..

petamich
3. máj 2024

vzdy gratulujem v den narodenin bez ohladu ci bude nebude oslava

autor
3. máj 2024

@jeennyv ono je to totiž tak, ze tato situácia sa týka nas. My sme tí, ktorí organizujú oslavu o cca mesiac a oslávenec ma sviatok prave dnes. A teda od najbližších ano obraz ani zvuk. Su pozvaní na oslavu, ale dostalo to dnes akúsi trpku príchuť, keď je to takto...

rorino
4. máj 2024

To je to najmenej pískať sms alebo zavolať A na oslave pogratulovať opäť.