Darček k 25. narodeninám

woman004
26. máj 2021

Ahojte, aky darcek do cca 80-100€ kupit synovi mojho priatela? Vztah mame super.
Mna napadli niake topanky..
Lebo je taky kabatiky kosielk topanocky..
A inak nic.
Hladam presne poradit. Je bubenik

petamich
26. máj 2021

no neviem veru, ci by som chcela dostat topanky na 25 🙂 ked tak skor by som sla po nejakom koncerte napr. nehra niekde v okoli jeho oblubena kapela alebo napr. voucher na ticketportal, eventim, ze si pripadne vyberie sam alebo nejaka vecera tipu steaky, nema rad nejaky typ alkoholu napr. ze ochutnavka whisky, vina, rumu...asi by som na 25ku skor sla po zazitku ako po obleceni a veciach "beznych" ale to je len moj nazor - ak napr. vies, ze zhana nejake topanky alebo konkretne tenisky...potom jasne

hailey1
26. máj 2021

@woman004 niake 🤦🏼‍♀️
Kup hodinky

woman004
autor
26. máj 2021

@hailey1 Damy, pisala som to na hajzli, a niake - je slang, nemaj boja, studujem na vs, pedagogiku, a dokonca slovinu 😅 slangy tusim NEJSU, zakazane 😅”

zuzubb007
26. máj 2021

No neviem taky vek, ze by som sa ho narovinu spytala co chce, nie kazdeho potesi hocico, a zase ak mas kupit daco za 100 euro a hodi to do rohu, za mna sa spytat ja som nechcela teda hocico

lenkakravcova
26. máj 2021

@woman004 Keď už topánky tak ja by som šla skôr do poukážky. Nech si vyskúša a vyberie aké sa mu budú páčiť. ☺

natalala
26. máj 2021

@woman004 ja by som mu radsej kupila napr poukazku do centralu alebo auparku (tam je fajn obchod s hudobninami) a nech si vyberie co sa mu paci v ktoromkolvek obchode 🙂 alebo nejake listky na koncert alebo nejaky zazitkovy darcek.

emmanovot
27. máj 2021

fuha, tak zaelží čo má rád a čo by ho potešilo :D to musíš vedieť najlepšie ty, niekoho potešia hodinky, iného zase nejaky lístok na oblúbenú kapelu... ale keď ta nič nenapadá, tak možno nejaky zažitkový darček neni zlý nápad

kitycat
30. máj 2021

Neverim, ze "niaky" je novodoby slang. To len ludia nevedia pusat a siri sa to v slivenskych forach ako mor.. slovo "ňáký" by som ti uverila... No a k darceku... Je to syn tvojho priatela... Nie je to tvoj syn tak bud sa dohodni s otcom a prispej mu alebo mu daj 20€ do o aljy. Myslim, ze tym nic nepokazis 😌

paulinam99
13. dec 2021

@woman004 Asi by som uvažovala nad smart fitness hodinkami ...., ale radšej by som mu asi dala peniaze v obálke alebo poukážku na nákup elektroniky.