Čo ste kúpili manželovi na 1. výročie svadby?

1. máj 2024

Zdravím žienky , čo ste dali /kúpili manželovi na vaše 1.výročie svadby? 🙂

zooeynka
1. máj 2024

Nic

jaskolka
1. máj 2024

Dostal syna - narodil sa dva dni pred naším .1výročím 😆😆

tetapetra
1. máj 2024

Nič

matkahelka
1. máj 2024

nic. ani na prve, ani na 10-te, ani na 16-te. o chvilu oslavime 17-te. chodievame na veceru, dostavam kvety. na 10-te som dostala briliantovy prsten. v mojich koncinach zeny muzov na taketo vyrocia neobdaruvavaju.

madeincssr
1. máj 2024

Zorganizuj vylet/vikend na nejake miesto, ktore ma rad (po primeranej dohode s nim). Termal, wellness, krasne mesto/mestecko, chata/chalupa/stromodom kdesi na vidieku ci samote, na Lomnicaku, nejaka spolocna zazitkova aktivita (let, jazda niecim neobvyklym...), pozicat obytne auto a vyrazit niekam spolu, fesacka vecera v nejakej restike (kde ponukaju to, co oblubuje)... nevieme co ma rad. Inspiruj sa aj na zlavovych a zazitkovych portaloch.

glorikarebeka
1. máj 2024

Večera, šampanské a fungujeme tak už 17rokov

hopsas
1. máj 2024

My si nekupujeme nič ale vždy ideme na večeru do nejakej extra restiky kde sa rozbijeme aj za sto eur

rachel36a
1. máj 2024

Nic, ziadne dary si na vyrocie nekupujeme...dostanem kvietok a ideme niekde spolu na veceru

minesasubu
1. máj 2024

Boli sme spolu na vylete v Prahe , lepsie ako nejaka blbost co nevyuzije
na každe vyročie si dáme vylet a sme spokojný

drago12587
1. máj 2024

Minule som tu čital, ako žena nedostala diamantovy prsten ked porodila ako " bolestne" a 90% komentarov jej odporučilo rozvod, vziat decko a odstahovat sa k rodicom lebo nemala ani cent :D .. vidim tu dvojity meter :D ..

rozculena
1. máj 2024

NIČ

matkahelka
1. máj 2024

@drago12587 nic take si tu necital. v takych diskusiach prave 90% zien pise, ze nic za porod nedostalo a ubezpecuju aj autorku, ze na tom nie je nic zvlastne.

drago12587
1. máj 2024

@matkahelka kdežeee :D .. živo si pamätam tu diskusiu :D lebo ten chlap jej povedal, že daco dostane, ale ona chudatko nedostala :D to bolo na rozvod, " vobec si ta nevaži, nestojiš mu ani za to aby si na teba spomenul a ked ti to slubil, mal to dodrzat, od takeho chlapa rychlo preč" ... Takto znela väčšina komentarov :D .. som tam pisal, že chudak chlap no :D

pettom19
1. máj 2024

@jaskolka Nas sa narodil 5 dni po 1. vyroci 😅.

zorkahorka
2. máj 2024

Chodte na večeru