Čím ste potešili svojich manželov?

22. apr 2024

Kocky dajte inšpirácie, čím ste potešili svojich manželov? Mám na mysli materiálne darčeky tentokrat 🙂

solange7
22. apr 2024

Myslis len tak ci je dnes nejaky specialny den? 😀

bolarazjedna
22. apr 2024

Pri akej príležitosti? Nie je to jedno, či na 40tku, na Vianoce ci iba taky bežný deň po práci, z lásky....

katkaseiner
22. apr 2024

ja rada obdaruvam muza niecim co pocujem ze by rad alebo nieco trochu ine ako by robil sam.... ako priklad... uz davno sme boli v egypte a mali sme vodnu fajku ktoru nam nahodou bratranec rozbil... tak som mu kupila jednu krasnu velku
Teraz na meniny dostal zazitkovu strelbu v strelnici, davnejsie dostal jazdu na Touragu - tomu je uz 12 rokov - taka prekazkova jazda na Touregu... predtym jazdu na clne Zapcat, listok do Hurricane factory na lietanie

mimikarol
22. apr 2024

Ja som vyhrala Apple hodinky tak som mu ich darovala

autor
22. apr 2024

@solange7 ja myslím všeobecne, keď mali vasi nejakí sviatok, alebo Vianoce, to je jedno. Ja mám pre môjho 3 darčeky teraz na narodky, ale rozmýšľam že ešte čo by som 😃 alebo do zásoby, nech mám napady

autor
22. apr 2024

@katkaseiner takto som to presne myslela ❤️

laurita285
22. apr 2024

Zaplatila by som mu dvojhodinové sedenie u profesionálnej dominy 😀 😀

tiezjedna
22. apr 2024

@autorka naposledy to bol výlet na polárny kruh😉

simona1306
22. apr 2024

moj muz je v tomto velmi jednoduchy :D kupila som si sexi spodne pradlo :D zatial ziaden darcek sa nevyrovnal tomuto :D

anicka176
22. apr 2024

Lístok na F1, jazda na Ariel Atom, pripadne inom športovom aute ak ma rád motošport…

katkaseiner
22. apr 2024

odporucam este let balonom - my sme sice dostali na svadbu let jednomotorovym takym malym niecim, ale to ma teda nenadchlo tak sme si radsej priplatili a vymenili to na balon. Je to velmi zavisle od pocasia ale zazitok uzasny - my sme leteli nad Balatonom

lubina
22. apr 2024

kupila som nam listky na koncert, na ktory on chcel ist 🙂

maruska22
22. apr 2024

ja môjmu už dlhšie na narodeniny alebo meniny kupujem lístky do divadla...

minesasubu
22. apr 2024

Ja kupujem len tak občas niečo (mimo meniny,narodeniny) tento rok dostal streamer krabičku (či ako sa to volá 🙂 je fanušik kvalitného zvuku) , palladium boty, nepremokavú bundu
teraz potrebuje nepremokavé nohavice, ptm pojde na hokejový výlet do usa v oktobri a medzitým drobnosti ak bude treba
skôr ideme na výlet, dovolenku, pobyt vždy mi povie že to sa mu najviac páči