Ako prežiť v sobotu celú svadbu aj s oslavou?

annaannies
25. apr 2024

Ahojte som v 6.týždni tehotenstva nesustále som ale unavená
Máte nejaky tip ako prežit v sobotu celú svadbu aj s oslavou ???
Aby som nezaspala uz o 22ej😅😅

ivuska027
25. apr 2024

Neboj nič, budeš mať kopec adrenalinu a endirfinov, že na spánok ani nepomyslis 😉

dajna8
25. apr 2024

Tiez si myslim, ze zrazu ani unavena nebudes 😀 Proste vsetko pocas tohto dna budes vnimat uplne inac. 😉

vkatush
25. apr 2024

@annaannies bola som v 7tt, zvracala nonstop, takže som takmer nič nejedla. Pred polnocou som si na polhodinu oddýchla v izbe, čo sme mali pre nás, tak išiel redový (ten mi dal najviac zabrať z celej svadby) a tak zvyšok párty. Domov sme šli po 6 ráno 😂 a v nedeľu poobede ešte "vyhryzky" u jednej aj druhej rodiny. Vyspala som sa až v pondelok.

Neboj, dáš to 😊

brezza
25. apr 2024

A ty si nevesta ci host?

annaannies
autor
25. apr 2024

@brezza Družička nevesty

lejduska
25. apr 2024

@annaannies hlavne rob ako sa cítiš, nikto iný nebude na teba brat ohľad keď nie ty sama😉 bola som na svadbe v 8tt s nevoľnostami,takmer to vyzeralo ze nepôjdem sle podarilo sa. Sobáš som rozdychavala pred kostolom a na hostine som zvládla presediet do 9 -10 večer, aj to často v salóniku, bolo nás tam viac a bolo nás viac co sme odišli skôr (babatko,choroba). Ak to niekto riešil,mozno pár ľudí najbližších, ostatni neriešili nič. Takže moja rada ostan tak dlho ako sa na to cítiš.. časom mladomanželia pochopia tie dôvody 😉

zuzinka888
25. apr 2024

Tvoju svadbu ci ako host?

mabenn
25. apr 2024

na zaciatku tehotenstva, cca v tom tyzdni, som sla vlakom Ke-Ba na sluzobku, cely den odskolila u zakaznika a vracala sa asi druhy den domov...prezijes...ak budes unavena, niekam si lahnes alebo sa odporucas...

andreatytler
26. apr 2024

@annaannies Ja by som uprednostnila dieta a ak budem potrebovat odist o 22:00, tak pojdem prec.

riamia91
26. apr 2024

@andreatytler aj ako nevesta?

andreatytler
26. apr 2024

@riamia91 Autorka pise ze je druzicka. Ale aj ak by bola nevesta. Ale asi zalezi od toho ako velmi to dieta chce.

sulavikova
26. apr 2024

@annaannies ahoj! Ja si v prvom rade zistím zasadací poriadok. Pokiaľ je ten ok, vydržím aj 3 dni😇. V opačnom prípade mastím domov po oficiálnej časti. Slušne sa rozlúčim a odchádzam…

belaaaaaaaaa
1. máj 2024

@annaannies Jasom vracala počas tehotenstva abnormálne.Schudla som asi 10 kíl v priebehu 2 týždňov. Do konca tehotenstva ani žiť:((( Čiže, keď ešte znesieš pachy si na tom dobre🙂