Vzájomný vzťah rodičov a svokrovcov

sumba
7. máj 2020

Ahojte, dlho som hľadala diskusiu na túto tému, ale nenašla som, preto sa takto pýtam.. Aký je vzťah vašich rodičov a svokrovcov navzájom ? Rozumejú si ? Stretávajú sa ? Ja vydatá nie som, ale potencionálna svorka je z úplne iného cesta ako je moja mama, dokonca sa trochu poznajú a preto viem posúdiť, že tu určite o žiadny dobrý vzťah nepôjde..
Ďakujem za vaše názory.

nelca0510
7. máj 2020

@sumba ziaden. Ak sa stretnu na rodinnej oslave,tak zo slusnosti prehodia par slov a tym to konci

mareka49
7. máj 2020

@nelca0510 podobne a maximalne si zagratuluju telefonicky k meninam👍😀

catherine1989
7. máj 2020

Kedze bývajú od seba dosť ďaleko, nestretávajú sa, zavolajú si max na Vianoce a popraju všetko dobré. Vlastne, keď nad tým tak uvažujem, naposledy sa osobne stretli na oslave mužovej 30tky a to už budú 4roky 🤷

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika6162
7. máj 2020

Moja mamina a svokra su uuuuplne iné. Ale ze úplne. Svokra je riaditeľka v jednej firme, je to kočka, oblieka sa ako mladica, proste stará sa o seba. Moja mamina je skôr konzervatívnejsia žena, skromná, pracuje za pásom, nepotrpi si až tak na výzor. Ale keď sa spolu stretnú, majú si co povedať.. Chodíme na chalupu dá sa povedať ze raz, dva razy za mesiac, v lete sme tam stále, trávime spolu Vianoce a Silvester. Určite na seba aj trošku pošomru ale to je normálne. Vychádzajú v pohode. Ocinovia, to je iná kapitola, chlapi si rozumejú, dajú si pivo a je 😀

len_nig
7. máj 2020

Naši a mužovi rodičia si práveže veľmi sadli, sú rovnako starí a navštevujú sa pomerne často aj bez nás 😁 tiež si píšu, takže majú super vzťah.

adusa1987
7. máj 2020

Ziaden vztah posledne stretko na nasej svadbe a ani tam nekecali...moja mama ich neznasa ale opravnene...a mi sme s nimi tiez neskor ukoncili komunikaciu...keby bolo vsetko ok tak bolo by to len o oslavach nasich deti inak ziadne stretavanie sa...

zuzkablazejka
7. máj 2020

Mama a svokra sú spolužiačky zo základnej školy a otec a svokor zo strednej. 😊 Dokonca moja sestra je manželova spolužiačka 😂veľmi som ich zoznamovať nemusela 😉

krisbar
7. máj 2020

Ale ved nemusia sa stretavat. Max svadba, oslavy.

blancheporte
7. máj 2020

@sumba Moja mama a svokra byvaju v jednom bloku

blancheporte
7. máj 2020

@sumba a nestretavaju sa.Svokra samotarsky typ a velmi setrna.Doslova az skupa.Mama pravy opak.Max.si pozdravia a zagratuluju k sviatku.

laskonka80
7. máj 2020

Nemajú sa radi,ak sa stretnú akceptujú sa a tvária sa ako radi sa vidia

sweetlife001
7. máj 2020

Moji majú dobrý vzťah, rozumejú si, svokrovci bývajú ďaleko, ale ak tam naši majú cestu zastavia sa u nich aj svokrovci boli u našich, radi sa stretnú.. tiež som sa zo začiatku bála ako to bude medzi nimi, ale super, som rada, že je to tak ako to je 🙂

tianna
7. máj 2020

@sumba videli sa 2x, raz na svadbe - zároveň sa tam zoznámili keďže sa dovtedy nepoznali a potom na krste staršieho syna 😁 s mužom sme spolu už takmer 13 rokov 😁

deti95060810
7. máj 2020

moji súčasní svokrovci sú o viac ako 20 rokov mladší ako moji rodičia... Vidno tam ten vekový rozdiel.
Iné to bolo pri jednom bratovi, kde mama s bratovou svokrou sa poznali od mala. Doteraz spomínam na oslavy u brata - bratovi svokrovci a moji rodičia sa tam natárali donekonečna. Bežne k nám prišla bratova svokra aj v nedeľu len tak na kus rečí. Mama ju mala veľmi rada. Keď ochorela a zomrela mama ju často spomínala ....

nelca0510
7. máj 2020

@mareka49 toto u nas nie je:D

brita7777
7. máj 2020

idealne ziadny..🙂

marca12
7. máj 2020

Stretavaju sa na oslavach a to je tak vsetko ani nechcem,aby sa nejako kamaratili. Svokra je hrozne neprajny,zakerny clovek,vytahuje sukromne veci a potom okydava a prekruca dalej. Tolkokrat som mame dohovarala,ze musi davat pozor,co pred nou povie a neda si povedat. Takze som rada,ze sa nestretavaju castejsie

hettinka
7. máj 2020

@sumba u nás vzťah žiadny. Videli sa len na svadbe a potom náhodne v meste.

unicornlady
7. máj 2020

Stretnú sa iba na spoločnej oslave detí, krste... témy o záhrade, deťoch... inak sa nenavštevujú. Svokra je taká zádrapčivá povaha, jej je lepšie sa vyhnúť a témy len také neutrálne.

nikus199
9. máj 2020

@sumba ahoj u nas sú moji rodičia taky ze sa snažia ked maju sviatok ci im napišu alebo zavolaju . Ked sa stretnu tak moja mamka stale začina debaty lebo oni sedia ticho . A stretavame sa teraz uz len na synových oslavach . Ale svokrovci su taky sami svoji ich nikto nezaujíma . Len vedia kritizovat všetkych za všetko . Uprimne nenašla som si k ním cestu . Je mi len to ľuto ze ako sa moji rodičia snažia a oni su jak nejaky panovia čo sa im klanať treba 🙂

majusska202
9. máj 2020

@sumba nijako na svadbe si potykali ked sa stretnú tak prehodia par slov a kazdy si ide svoje.