Urobila som hlúposť a priateľ mi vynadal

motivujsadnes
7. apr 2021

Ahojte, urobila som hlúposť a môj priateľ mi za to vynadal. Bol hrubý, kričal nadával mi do spin a svin. Podotýkam že z mojej strany nešlo o neveru ani o pruser tohto typu. Od vtedy niečo vo mne zhaslo. Neviem ho ľúbiť, stále mi to rezonuje v hlave, tie slova a stále mám pred očami ten vyraz tvare. Plakala som, bol ešte agresivnejsi. Stalo sa to prvý krát. Mam však pocit že base hádky majú tendenciu stupňovať sa a každá ďalšia je zas o niečo horšia a drsnejšia. Sme spolu skoro 2 roky. Nemáme spolu žiadne záväzky. Mám odpustiť ?

pininka1
7. apr 2021

No tak neviem ci sa da odpustit taketo nadavanie. Este v podstste nic medzi vami nieje a uz taketo hadky? No ja neviem, ale ja by som asi porozmyslala o tom ci je to vhodny partner do buducna.

dollyzv
7. apr 2021

Bolo by dobré uviesť dôvod prečo ti tak hrubo nadával..samozrejme nech bol dôvod hocijaký nedáva mu to právo ťa urážať,ale je dobré mať na vec aj druhý pohlad

jana_eyre_2
7. apr 2021

No to sú teda silné slová, neviem si predstaviť za čo by mohlo byť takéto hlúpe nadávanie.. ja by som nad rozchodom vážne uvažovala..

misha666
7. apr 2021

to sa este pytas? maj sebauctu dievca... bez od neho...

zuzubb007
7. apr 2021

Možno keby si napísala čo si vyviedla by sme ti povedali či mal alebo nemal právo sa takto správať?

mariejenka
7. apr 2021

Ak sa to stupňuje,a on je agresívny ze ked vidí ze plačeš, bojíš sa ,este ta zvrieska viac,cakas kym ti vybije zub, alebo ohluchnes na jedno ucho. Po bitke? Za svinu,spinu by som bola zbalena, odisla by som, ked nebude doma, a blokla ho všade.

mariejenka
7. apr 2021

@zuzubb007 nemyslím si že by mal právo je nadávať,za čokoľvek. Uviedla ze ohladom nevery to nebolo, možno napíše ze co.
Moj muž mal davno frajerku ktorá ho podje*ala, zbalil sa a odišiel,nenadaval,nehadal sa nic... potopila ich vutaj, úctu, vernosť...ciao.

dollyzv
7. apr 2021

@mariejenka možno mu nabúrala auto 😂😂😂 na to sú muži extra háklivý 😂 niektorí by skôr rozdychali neveru 😁😁

mariejenka
7. apr 2021

@dollyzv 😂😂 no mne sa toto presne stalo, rozbila som mu auto, opravil si ho sam, platila som len diely náhradné... nervy mal jak pes, ale prve čo sa pýtal co som o.k a potom nadaval ale nie mne,na mna ale tak celkovo na situáciu, bola to jeho šľachtena Afinka-romeo...ale každý je iný, tak možno autorka napíše

kiwi3
7. apr 2021

ste spolu 2 roky a uz dava takto volne priechod svojim emociam? co bude dalej? tvoj instinkt ti radi dobre. naozaj nie je dovod, pre ktory by sa mali ludia k sebe takto spravat. nikdy. na to nie je ospravedlnenie. a uz vobec nie nejake sproste auto. normalne je ofucat sa, normalne je aj obcas si zanervacit, ale nie takto utocne voci svojmu partnerovi.

teleskop
7. apr 2021

@motivujsadnes nie nemas odpustit, keby si mu verila, nemusela by si pisat sem, vies ze je to pociatok domaceho nasilia, je na Slovensku velmi zakorenene

leuchtturm
7. apr 2021

hladaj si ineho 😉

hviera81
7. apr 2021

neviem si predstavit co si urobila ze sa takto vytocil..... z tvojho pohladu, keby to bolo opacne, on nieco vyvedie, tak ty by si takto reagovala? co by si spravila ty?

motivujsadnes
autor
7. apr 2021

@dollyzv stretla som sa s bývalim. Hoci sa má niekoľko krát pýtal či je tomu tak, povedala som nie. S bývalim sme sa stretli v priateľskom duchu.

mandarinka555
7. apr 2021

@motivujsadnes Sú to dva roky....ach jááááj....o päť rokov budeš ku*va....št*tka....a dostaneš takú po papuli, že stena ti dá druhú ☹

kiwi3
7. apr 2021

@motivujsadnes nie si asi povedala preto, ze sa ho bojis, ze? odhliadnuc od toho, preco si sa s nim stretla (a preco by si sa vlastne nemohla?)... tak ak ma pre teba takyto vztah zmysel...

panelacikova
7. apr 2021

@motivujsadnes tak to sa mu nečudujem. odniekiaľ to vedel, dozvedel sa o tom. opýtal sa ťa, tajila si to. doslova si klamala. nič v zlom, ale zaslúžila by si si fakt poza ucho.... toto sa človeku, ktorého miluješ, nerobí. hovorím tomu: "kto chce kam, pomôžme mu tam"...
prečo si sa vôbec s bývalým stretávala? ak mám pocit, že vzťah nefunguje, tak sa rozídem a potom sa stretnem, s kým chcem. máte spolu s bývalým deti? bolo to kvôli deťom? ak nemáte deti, nečudujem sa súčasnému partnerovi, že ho to vytočilo do vývrtky.

teleskop
7. apr 2021

@motivujsadnes potvrdzuje moj predosly prispevok

leskovael
7. apr 2021

@motivujsadnes stretneš sa poza chrbát s bývalým, ked sa ťa to opýta, opakovane klameš že nie... Čo by si čakala?? Ja nehovorím, že nadávky sú na mieste, ale reálne sa zamysli, čo si má asi myslieť... Úprimne? U mňa klamstvo priamo do očí je 100x horšie jak nevera, keby ma frajer oklamal duplom takto čo sa tyka ex, tak by som ho vykopla von dverami a nestal by mi ani zato aby som mu vynadala že od*bava do očí... Ja som mozno moc zasadová ale bývalý ma zostať bývalý, nevidím dôvod sa stretávať s ex ak si v inom vzťahu.. Kamošov môžeš mať iných, s ktorými si nič nemala. Ja by som netolerovala mužovi stretavanie sa s ex v priateľom duchu, tak ako to nerobím ani ja, lebo sa to podľa mna nepatrí... pokiaľ niesú deti z predošlého vzťahu ze sa komunikuje alebo stretáva koli deťom samozrejme, čo nieje váš prípad.. A zas tu bude chalan z jednej hádky kde nadával vykreslený jak nejaké hovädo ktoré sa nevie voči frajerke chovať.

teleskop
7. apr 2021

@panelacikova ??????????????????????????????????????????????????

motivujsadnes
autor
7. apr 2021

S ex mame spolu dieťa, teda on má a ja som ho s ním niekoľko rokov vychovala.

0kristina0
7. apr 2021

@motivujsadnes preco si mu to tajila a klamala ked to bolo "LEN" v priatelskom duchu. Nadavat ti urcite nemal ale uz ani doverovat ti nebude. Pekne zacinate vas vztah, nadavky a klamstva.

leskovael
7. apr 2021

@motivujsadnes tak potom ma súčasný partner tolerovať že sa dieťaťom stretávať budeš, to si sa celé tie 2roky nestretavala, alebo si ho klamala cele dva roky a poza chrbát stretávala s ex-resp s jeho dieťaťom?

hviera81
7. apr 2021

v stretnuti s ex nevidim problem, aj ja som sa stretla (nie stretavala) ale asi by som to netajila.... povedala by som ze sme sa stretli, nemyslim ze na tom nieco je.
ja aj viem ze ten moj si obcas s byvalou napise, ale nie na dennej baze

zuvelyn
7. apr 2021

Pred nedavnom tu bola diskusia, ako zena nakricala agresivne na frajera a sotila ho az spadol a vacsina komentarov bolo o tom ako je on babovka, ako nie je chlap a ze dobre spravila, a kolko zien ma doma muzov po ktorych hadzu pohare, lietaju pohlavky, taniere a boh vie co este...
tak ja pevne verim ze vsetky tieto zeny nemaju dvojaky meter a ti tu pekne napisu ze co si padavka a ze ti jednu este je struhnut mal, lebo si zasluzis...

K veci. Poradit neviem, ale ten komentar hore mi tu padol jak rit na serbel.

leskovael
7. apr 2021

@zuvelyn presne toto som písala v tej diskusii, že keby žena "plakala" a bolo by to opačne, tak už je oheň na streche a žije s nasilnikom 😅 a aha...

motivujsadnes
autor
7. apr 2021

Vadilo mu to, lebo sa poznajú. Mali medzi sebou veľa nezhôd kvôli mne. Viem že som urobila hrozný pruser. Ale hádky boli aj predtým. Hoci nikdy nie až takto ale boli. Všetko čo pre mna urobil mi vždy vyhodil na oči. Tvrdil že j pre neho nič nerobím. Nič mu nekúpim. Zaplatil dovolenku na ktorú som ja nechcela ísť (nemala som na to), presvedčil má a ja som nakoniec súhlasila (zarába raz toľko ako ja). Všetko mi to vykričal. A práve vo chvíľach kedy mi bolo najhoršie a smutno, kontaktovala som ex.

elizabet173
7. apr 2021

@motivujsadnes ukonči to, toto nie je partner pre život a sama píšeš, že majú hádky stúpajúcu tendenciu. Bolo od teba hlúpe mu klamať, to sa vo vzťahu nerobí, ale aby on reagoval tak. ako reagoval? A ešte ti niečo vyčítal? Sama vidíš, že to nevedie k ničomu.

lindous
7. apr 2021

No ja by som s chlapom čo pri hádke nedokáže krotiť emócie, kričí a nádava nebola ... ale ani by som neklamala o stretnutí s ex, obzvlášť ak by sa otvorene pýtal ... a teraz ešte hovoríš, že to bolo preto že si bola smutná a cítila sa najhoršie a vieš, že by mu to prekážalo... obaja máte na tom svoj podiel viny, obaja máte jeden druhému čo odpúšťať, obaja máte na čom pracovať, je tam očividný problém s komunikáciou... ale nenapísala si o ňom jednu pozitívnu vec, takže ja by som do toho už asi neinvestovala

dollyzv
7. apr 2021

@motivujsadnes no úprimne..ako by si reagovala keby sa on stretol so svojou ex poza tvoj chrbát?? A pritom by si vedela že s ňou bol,a keď sa ho to spýtas,tak bude zatĺkať ako blbec..aj vtedy by si ho mala poslať do riti podľa žien na mk..ale som na jeho strane..toto sa proste nerobí..špina a sviňa nie sú tie najhoršie nadávky,podľa mňa sa ešte celkom krotil..ja by som chlapa ktorý toto spravil pomenovala aj oveľa horsie..A teda kontaktovať ex keď to je najhoršie je tá najväčšia blbosť..nemáš kamarátku,kamaráta,mamu kohokoľvek iného? Prečo práve ex preboha? A poza chrbát..no mne keby toto urobil chlap tak by ma sklamal na plnej čiare a bola by som to ja čo by uvažovala o rozchode..nie on za to že on spraví chujovinu a ja mu vynadam 😂😂 že sa ty chces vrátiť k exovi a táto hádka sa ti hodí 🤔😂😂😂