Túžim po dievčatku

bozena2111
24. aug 2017

Ahojte, rozmyslala som, ci sem napisem, alebo nie, ale nakoniec som sa rozhodla, ze predsa len napisem. Mam doma 2 synov a velmi tuzim po dievcatku, dcerke. Ked sa pozeram na kamoskine dcerky tak mi je stale smutno, ze oni tu dceru maju a ja nie. Svojich synov milujem nadovsetko, ale je to uplne ine mat dceru ako syna. Vidim to aj na sebe, ze som s mamou ako kamaratka a manzel sovjej mame zavola asi 3 krat do tyzdna, aj to ho ja niekedy upozornim nech zavola rodicom. Je este nejaka mamicka, ktora tak velmi tuzi po dievcatku. Keby som na 100% vedela, ze tretie by bolo dievcatko urcite by som sa na to dala, ale to mi asi nikto na 100% nezaručí a ešte sa bojím ako po finančnej stránke niesme natom zle ale ani úžasné taký stred

lilyianka
24. aug 2017

@bozena2111 ach boze boze 🙈🙈🙈 ja len tolko k tomu,ze vies kolko je tu zien,ktore by chceli "len" DIETA a ty tu riesis pohlavie....toto je na mna silna kava ✌🤔

ajush5
24. aug 2017

@lilyianka su tu mamicky po potrate, take ktorym dietatko zomrelo, take ktore riesia vaznu chorobu a predsa to tu neni len o takychto pripadoch. zeny si tu vymyslaju temy, navzajom sa bezdovodne provokuju a osocuju, zakladaju sa tu temy typu test bol negativny no mne sa zda ze mam brusko som tehotna?... to je na mna silna kava... ked si niekto myli zastavene vetry s tehotenstvom... presne ako si napisala ach boze boze... ale ste mudre podaktore

alchemilkazltozelena
24. aug 2017

@bozena2111 chapem tvoje pocity..ja som vzdy chcela dceru aj ju mam ☺ je to tak ako pises - s tymi vztahmi myslim..ale bohuzial nikto ti nezaruci ze tretie by bola baba..poznam vela pripadov ze aj tretie bol chlapec dokonca stvrte..vzdy je to 50 na 50

dzina007
24. aug 2017

Ja tiez vzdy vsetkym vravim ze ak by mi muz vedel garantovat ze tretie dietatko bude dievcatko tak idem do toho...
A tiez na tretom babatku ma odradzaju financie... uz len to ze nove auto bybsme potrebovali aby sme tam nasukali autosedacky.... 😉

lilyianka
24. aug 2017

@ajush5 ver,ze je tu xy zien ako som ja,kt.sa roky snazia o dieta a nedari sa...ci uz prirodzene alebo formou Car...a ver,ze toto je pre nas taka stupidna az provokacna tema,pretoze nam by bolo jedno ci by sme mali dvoch synov a ci by sa tretie podarilo dievcatko...boli by sme radi keby sme sa jednoducho LEN stali rodicmi ✌✌

ajush5
24. aug 2017

@dzina007 my sme vzdy tuzili po dvoch 🙂 nakoniec druhe budu dve takze prve co bolo ze mi muz predal moje nadherne pohodlne sportove 4miestne auto a teraz chodim jak debo na minivane a to este nie su ani na svete :D prvy je chalan ak toto budu obe chalani obesim sa 🙂 samozrejme nic nie je dolezitejsie ako to aby boli zdrave no aj tak moc moc moc tuzim po jednom dievcatku

ajush5
24. aug 2017

@lilyianka moc ti prajem aby si mala babatko a aj vsetkym ostatnym ktorym sa to nedari... no pre mna a ani ostatne mamicky to neznamena ze budeme vsade smutit ake je to pre Vas zle... prepac no ja som stastna a vdacna ze vsetko co mam a ked to niekomu nerobi dobre nech to necita... podla tvojej logiky by tu ziadna maminka nemohla pridavat fotky tehu outfitov a podobne lebo su to vlastne banality

dzina007
24. aug 2017

@ajush5 drzim palce... 😉
Ja ked som sa dozvedela ze druheho cakam chlapca som bola stastna ze je zdravy ale vyslo mi par slziciek ze mi prislo luto ze nebudem mat dceru kwdze fakt tretie neplanujeme nejako... lebo by sme museli brat pozicku na minivan.... 😁😁😁
Jasne keby sa nam nejako zadarilo neplanovane tretie uz by sa to nejako poriesilo ale v ramci planovaneho rodicovstva ostavame pri dvoch a dufam ze synovia budu plodit vnucky... 😁😁😁
Vsetko dobre prajem... 😉

danielak84
24. aug 2017

Ja uplne chapem tvoje pocity aj ked mam aj chlapcov aj baby.Nam zomrela 17m dcerka a velmi som tuzila po dievcatku.Uz som mala syna a starsiu dcerku ale aj tak som tuzila po dievcatku.Ked som ostala tehu tak som bola presvedcena ze bude dievcatko ale dievcatku narastli gulky.Mam dalsieho chlapca a neviem si predstavit ze by nebol.Teraz som zas tehu a stale tuzim po dievcatku ale prvorade je aby babatko bolo v poriadku a je jedno co to bude.

sabina1975
24. aug 2017

@bozena2111 mam dvoch dospelych synov a 4 rocnu dceru jeden syn sa vlani ozenil takze mam uz aj nevestu a poviem ti tolko neviem aka bude moja dcera kad vyrastie ale moji synovia mi zavolaju kazdy druhy den niekedy aj castejsie nie je to o tom ci mas dceru alebo syna ale ako ich vychovas a aky vztah si s nimi vybudujes

pribinak
24. aug 2017

No tak si adoptuj nejake dievčatko. Aj ked si myslim, ze toto nie je o pohlaví dietata, ale o vztahu medzi dietatom a rodičmi, výchove, citoch a láske

dievcatko8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
24. aug 2017

Suhlasim s predoslym prispevkom,od prveho dna menzesu odpocitaj 14 dni a den ktory ti vyjde by mala.byt ovulacia,teda v ten den by to mal byt chlapec, kludne sa mozete pokusat aj tri dni pred tym dnom, to by mala byt baba. Drzim palce. Mam tiez dvoch chlapcov a velmi som ich chcela, ale dievcatko je nieco uplne ine. Sen sa mi splnil pred 4 mesiacmi. A nenechaj sa znechutit tymi odkazmi. Kazdy mame svoje problemy, nikto by nemal na druheho pozerat cez prsty. Neviem co ma tuzba po dievcatku s tym, ze niekto nemoze mat deti. Je to zial tak, ty im nepomozes tym, ze sa nebudes pytat na to, co chces.

janickacrazy
24. aug 2017

@dievcatko8 Táto metoda nie je spolahlivá. Ja som napr. otehu úplne mimo plodných dní, asi som mala posunutú ovuláciu. Mám 3 synov a tiež som vždy chcela aj dievčatko, ale do štvrtého už nejdem. Najviac ma vie vytočiť, že pri všetkých synoch mi každý hovoril, že aké pekné dievčatko napriek tomu, že boli v modrom oblečení a teraz to počúvam zase pri tomto treťom. Dúfam, že sa dožijem aspon jednej vnučky. 😀

bosoriak
24. aug 2017

@dievcatko8 Takto to teda rozhodne nefunguje 😀 Boli take famy kedysi, vraj spermie X su "vytrvalejsie", nez spermie Y, takze ak bol styk v den ovulacie, tak bol chlapec ak styk pred ovulaciou, tak bolo dievca. Tieto famy su vsak niekolkonasobne vyvratene normalnymi vedeckymi metodami. Vyvratim to aj ja na sebe - tri deti, kazde presne viem, kedy bolo splodene, jedna bola presne v den ovulacie, druha 2 dni pred a tretia znovu v den ovulacie. Takze nic z toho 🙂

@bozena2111 Neexistuje metoda, ako zarucit pohlavie dietata (okrem umeleho oplodnenia a ani tam som si nie ista, ci to bioetika dovoluje). Nieco si si vysnivala, ale zato, ze mas dobry vztah s mamou, neznamena, ze tvoja pripadna dcera by mala dobry vztah s tebou. Ak mat dieta, tak preto, lebo chcem dieta. Najma zdrave dieta. Trochu pokory obcas nezaskodi 🙂

dievcatko8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluka2
24. aug 2017

@dievcatko8 @pininka Nechapem, ako tomuto mozete verit, to je cisty nezmysel. Rovnako ako vsetky ine planovania pohlavia ako napr. cinsky kalendar.
Ak by v tom boli nejake dedicne choroby, vybrane pohlavie by si mohli zariadit na nejakej klinike...
Inak 50:50 (zhruba)

bluka2
24. aug 2017

@dievcatko8 Super, aj mne vyslo dievcatko podla cinskej metody - je to nahoda 😉

dievcatko8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzina007
24. aug 2017

Inak ja som vitala ze jonasova metoda zabera.. aj moja lekraka ju odporucala ze pozna pary ze im to anozaj vyslo... ale nie ta akoze bwplatena verzia vo je na nete...
Ale ta taka original kedy musis co najpreanejsie zadat kedy si tusim pocala deti kedy sa narodili aj hodinu aj teba aj muza... a neviem co vsetko.. ze maju dost vysoku uspesnost

liv1
24. aug 2017

@lilyianka silna kava je nieco ine... Aspon pre mna. Poznas to motto. Zi a nechaj zit...

bozena2111
autor
24. aug 2017

Je mi ľúto mamičke ktoré bábätka nemôžu mať alebo o ne prišli ten pocit nepoznám a som Bohu vďačná že ani nemusím držím Vám palce nech sa šťastie usmeje aj na Vás raz ale osočovanie Vám tiež nepomôže je tu milión príspevkov ohľadne detičiek milión fotiek s bruškami milión nezodpovedných otázok tak keď vám vadia necitajte a prosím zbytočne nekomentujte táto stránka je určená pre mamičky aby si navzájom pomáhali a pýtali sa poradili

Je mi ľúto že niektorým to nie je dopriate ale ja zato nemôžem a nemôžem sa vcítiť do Vašej situácie keď v nej nie som možno vtedy by som si to isté povedala ako vy hlúposti ale neodsudzovala by som ani tu druhu stranu začo?? Za otázku? Zato ze nepreziva to co ja? Trošku sebecké hm

katka1904
24. aug 2017

Uplne pekne a vystizne napisane....Mimochodom,tiež mam dvoch chlapcov a tak isto tuzim po dcérke a naozaj na tom nic zle nie je...Zelam všetkým,aby sa každému splnil sen,či uz s vlastným dieťatkom,samozrejme zdravým a dakomu i sen s dievčatkom😉

bibaryba
24. aug 2017

ja som tiez tuzila po dievcatku mali sme dvoch synov a po 9 rokoch sa nam narodila a uz ma 2 róky. je fantasticka ziva pri nej ti moji chlapci boli anjeli ale aj tak by som ju nevymenila za nic na svete. a tie uzasne saticky a suknicky. aj nasa financna situaciia nebola extra ale .. preslo to . ze vraj po 7 rokoch sa meni krv a nam to vyslo kedze mame rozdiel az 9 rokov. takze skusajte chod do toho ja som ju mala v 38. drzim palce

mia407
24. aug 2017

ja som si dala vyratat MUDr. Jonasa a presne mi to vyslo..chlapec😉

siska25
24. aug 2017

@bozena2111 Ahoj, ja ta velmi chapem. Ja sice dceru mam. Druheho mam adoptovaneho syna a teraz, ked sme cakali tretie, velmi sme chceli, aby to bolo dievcatko. Hlavne kvoli dcere a vlastne aj starsiemu synovi. Ja mam sestru a je to naozaj super, mat s kym riesit babske problemy. Ked sme sa na utz dozvedeli, ze budeme mat druheho chlapca, boli sme z toho trosku sklamani, hlavne dcera, ta sa hned spytala, kedy bude mat sestricku. Maleho samozrejme mame radi rovnako ako starsich, ale ja stale zijem s myslienkou, ze este raz sa o to dievcatko pokusime alebo si ho adoptujeme. Inak poznam rodinu s piatimi chalanmi.

ajush5
24. aug 2017

@dievcatko8 mala by si zmeniť gynekológa :DDD

kengurica
24. aug 2017

@bibaryba Vysvetlí mi niekto vetu "po 7 rokoch sa mení krv"? Co sa meni, na co? Ako?

gulisko
24. aug 2017

U nás to do tretice zariadila náhoda. Vždy som chcela Alžbetku. Najskôr to bol Kubko za 4 roky Maťko a 6 rokov po ňom Alžbetka. Milujem ich všetkých nadovšetko a som nesmierne vďačna že môžem byt ich mamou. Inak okrem sukničiek a dievčenskych farieb je ako jej bratia z každého ma niečo a mimochodom miluje sa hrat s autíčkami.
A pre dámy ktoré takato tema irituje načo ich čítate? Veď podla názvu je jasný obsah. Inak je mi lúto každej ženy ktorej sa nedarí mám zopár kamarátok, ktoré žial nebudu mat nikdy svoje deti a napriek tomu neostali zatrpknuté. Stále su to skvelé baby.

euka210
24. aug 2017

ja som chcela dievca a mam 3 chalanov, poznam dve rodinky co maju zase 3 dievcata...mame menej cesania do kostola 🙂 svagrina ma tiez 3 chalanov...ti ked ku nam dojduuu...dom sa trasie 🙂, estez brat ma jedno dievca ...hi hi 🙂