Som tehotná so ženatým mužom

vio28
6. mar 2016

Dobrý deň
Chcela by som sa trosku vyrozprávať aspoň takýmto spôsobom. Mám 28 rokov a som slobodná mamička. Môj syn má 8 rokov. Zostala som sním sama, keďže priateľ nás opustil keď malý mal štyri mesiace. Dlho som bola sama a nedávno som si našla milenca s ktorým sme si rozumeli a dohodli sme sa, že to bude iba o sexe. On je ženatý a ma svoju rodinu. No pred mesiacom som zistila, že som tehotná. Rodina,priatelia sa mi otočili chrbtom. Nechcem si nechať vziať bábätko, ale neviem čo mám robiť. Bývať nebudeme mať kde ak si nenechám vziať, financie nebudú na dve deti a on sa mi tiež otočí chrbtom čo sa týka pomoci keďže podľa jeho slov mu ide už iba o to aby svoju rodinu udržal v kope... Áno najjednoduchšie riešenie ísť na interrupciu, ale iba nato pomyslím a nedokážem prestať plakať. Nikdy som ešte nebola v takejto zufalej situácii a bojím sa, že to nezvládnem. Ak je tu nejaká osoba, ktorá si niečím podobným prešla alebo prechádza rada si popíšem.

ruthike
6. mar 2016

Neviem ti poradit, len sa priprav, ze sa tu budu negativne reakci

mircalla
6. mar 2016

@vio28 Sice som si nicim takym nepresla, ale nebudem ta odsudzovat. Pokial to je trochu mozne, babetko si nechaj. Snad tvoja rodina zmeni nazor a pomoze ti. Drzim ti palce. Je to tazke, ale vsetko je riesitelne.

gabriela69111984
6. mar 2016

@vio28 v prvom rade hlavu hore, aj tvoj milenec bol pritom ,ked si pocala novy zivot. takze len tak jednoducho sa mu nepodari z toho vyvliect, ze nechce byt spolu s tebou, a zachranit svoju rodinu, je jedna vec, ze ti bude musiet platit na babatko, je vec druha, nic sa neboj, a rodicia to casom zakceptuju, isto to teraz pre nich tiez nie je lahke, a ze sa priatelia otocili chrbtom? aspon si spoznala pravy charakter tych priatelov. Ked sa jedny dvere zatvoria, otvoria sa druhe. drzim silno palce, aby si sa spravne rozhodla, prajem vela sil, urcite to nebude lahke, ale ako Giovanni Bosco povedal: Prvým šťastím dieťaťa je, že je milované. Drzim palce.

loginexistuje
6. mar 2016

@vio28 jednoduche to mat nebudes ak sa rozhodnes mozes dieta anonymne porodit a dat na adopciu alebo skusit poziadat o pomoc organizacie typu alexis ktore pomahaju matkam s nechcenym tehotnestvom .. da sa tam docasne riesit aj byvanie.

Zaroven maju aj psychologicke poradenstvo .. lebo zeny casto opakuju nespravne vzory spravania a to je treba tiez poriesit.

zivotnakrizovatke
6. mar 2016

Milenka ženatého, mám dosť. Ako si mohla? ?? Čo je málo slobodných chlapov? Vždy deti budu trpieť na správanie takychto jedincov. Pekný dávaš príklad svojim deťom do života. 😢

mircalla
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke no presne toto jej urcite pomoze, lebo ty si asi dokonala

gabriela69111984
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke radsej si zahryzni do jazyka, kto si bez viny, nech prvý hodí kameňom !!!

loginexistuje
6. mar 2016

@gabriela69111984 ten koment od krizovatky bol nevhodny ale tak zasa sa netvarme ze vacsina z nas zien tu ma za sebou skusenost milenky zenateho muza... mozno vy ano ja teda nie.

v kazdom pripade to dieta je uz pocate a ma pravo na zivot aj bez ohladu na to ze nebolo planovane a chcene ...

charity
6. mar 2016

@gabriela69111984 Aspoň spoznala charakter priateľov? Nebolo to opačne? 😀

@vio28 Skús poradňu Alexis . A pouvažuj, čo je to s Tebou, že sa takto zahadzuješ s chlapmi, čo za to nestoja. Možno si nebola dostatočne ľúbená v pôvodnej rodine a preto sa ľúbiš s chlapmi, čo Ťa až tak nemusia...

perzefona
6. mar 2016

Nuz nechapem, ze ked uz spavam so zenacom nedavam si pozor... Ale stane sa.... Ale ked uz teda sa stalo a je to jeho vyhovarat sa nemoze.... DNA nepusti.... Nech plati

ruthike
6. mar 2016

@gabriela69111984 ten prispevok nebude nic moc - zavisi kolko zaraba, kolko ma deti a ci zaraba i jeho zena. Ak ma hypoteku, zena nerobi a tri deti napr to moze byt mizerne, takze na to nech sa radsej nespolieha - taktiez moze neplatit, tazko sa to vymaha.

juhseverzapad
6. mar 2016

@mircalla
@gabriela69111984 A keby že je to Váš muž?

99zuzula
6. mar 2016

@mircalla
@gabriela69111984
Baby ju - zivotnakrizovatke nedavno opustil muz,tehotnu s dvomi detmi koli milenke...takze asi zakladatelku tejto temy nepodpori.

gabriela69111984
6. mar 2016

@loginexistuje nemusime byt kazda milenkou zenaca, ona spravila tuto chybu, my ostatní sme urcite tiez spravili uz v zivote NEJAKU chybu, ci??? tak preco mama vio28 hned odsudit? ani ten chlap nie je bez viny.

zivotnakrizovatke
6. mar 2016

Ja to prezivam z druhej strany len. Som manželka, ktorú muž podvádza a to som tehotná a máme 2 malé deti. Veľmi malé deti... A majú už teraz zničený život, pre takéto flandry. Čo ju mám lutovat? Ved sama chcela rozbiť rodinu a teraz hľadá sucit? 😢

mircalla
6. mar 2016

@juhseverzapad ja by som uvitala, kebyze sa ho zbavim a ide za milenkou (skoda, ze ziadnu nema)....staci ako odpoved?Momentalne som kvoli nemu v takej situacii, aku nikomu neprajem
Ale myslim si, ze kazdy v zivote urobil nejaku chybu. Pise, ze bola dho sama, takze asi to nerobi pravidlene

gabriela69111984
6. mar 2016

@juhseverzapad keby ze to je moj muz, tak to riesim s nim, a nie na konikovi 😀

loginexistuje
6. mar 2016

@gabriela69111984 ja mam pochopenie pre ludske slabosti a chyby ale toto je dost vazne previnenie si zober kolko zivotov s tym milencom znicili .. ale to neriesim poradila som jej Alexis a psychoterapiu aby podobne chyby neopakovala.

perzefona
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke neni baba flandra... Hajzel je tvoj muz ked nevie udrzat vtaka v gatiach

candii
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke ano lebo len ona je na vine.. keby to bol poriadny chlap je pri rodine a nehlada druhe zeny..

gabriela69111984
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke keby ten tvoj bol svatuskar, tak by sa okolo neho mohlo aj 100 "flandier" krutit a nepodvolil by sa .

99zuzula
6. mar 2016

Kazdopadne ked spavam s chlapom,ci uz je zenaty,zadany, slobodny a je to len o sexe, popritom mam uz jedno dieta, ktore zivim sama, tak okrem antikoncepcie mu navleciem gumu nielen na vtaka,ale aj na hlavu.

julma
6. mar 2016

Ziadna kasa sa neje taka horuca, ako sa navari. Co sa teraz zda beznadejné, za par dni bude prijatelnejsie.
Ak si tehotna s mojim muzom, tak Ti slubujem, ze Ti bude platit poctivo a nacas ;)
Dieta si urcite nechaj, za 9mesiacov budes mudrejsia a ked to bude este beznadejnejsie, co myslim, ze nebude, stale je tu moznost dat na adopciu...je tolko rodicov s prazdnym narucim.
Rozhodni sa iba Ty, urob co citis ze je najspravnejsie urobit, ponor na do najhlbsich hlbin svojho srdca, vsetko ostatne budes lutovat...ak ho nechces zabit, neprihliadaj na okolie, bojuj za seba a za dietatko aj proti vsetkym...chod na krizovu cestu a nacerpaj silu zo 6.zastavenia...
Odkial si? Ponukam Ti pomocnu ruku, dam co mam po detoch, pomozem Ti zohnat co potrebujes.
Napis mi. Cakam.

mamikaja
6. mar 2016

Nechcem sudit, ale taketo veci sa deju,ked je to iba o SEXE...to sa teraz takto robi,ze iba o sexe?A hlavne ,ked si sa uz raz popalila?!no to nie je len o Tebe,ale hlavne o nom a ako sa k tomu stavia on?Ja neviem je to divne ,dvaja dospeli ludia... a este zenety...no kazdeho vec...

zivotnakrizovatke
6. mar 2016

Môj muž teda určite nie je svatuskar, a donedávna sme boli pre mnohých ideálny pár. Okuliare mi padli, ja som padla na kolena, na úplne dno a s nami naše deti... nikomu neprajem, nikomu

janka743
6. mar 2016

Skús sa obrátiť vo svojom meste na charitu, určite majú aj ubytovanie pre matky s deťmi...
http://www.zachranmezivoty.sk/
určite nevešaj hlavu... aj ja som bola v minulosti na tom všelijak...

ak potrebuješ napíš IP, aspoň trochu podpory Ti dám...

mircalla
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke Nechcem sa ta dotknut, ale pokial ta manzel opustil tehotnu s 2 detmi - tak asi malo vase manzelstvo uz dlhsie problemy, len si to nevidela alebo nechcela vidiet. Mrzi ma, ze ti to hovorim, ale chlap neodide od rodiny len tak, ak je uplne stastny a spokojny. To ho samozrejme neospravedlnuje.

ruthike
6. mar 2016

@zivotnakrizovatke netrap sa neprijemnymi komentami a radsej sa vyhybaj podobnym temam. Nikoho nenapravis a este sa vytocis.Tu bude vela bab, co si mysli, ze je to vina chlapa alebo "nedostal, co potreboval v manzelstve". Ono sa to precituje inac, ked si ty ta podvadzana a ked hlavne mas male deti. Lahko sa piska, takym co nevedia ake je to ked muz prestane poriadne prispievat na domacnost a ked vyda svoje deti raz za cas... Ale nie je to len chyba tych mileniek. Muzi casto aktivne neveru vyhladavaju, a tie baby nemaju rozum alebo moralku aby sa stopli. Teraz to budes mat velmi tazke, ale pocase to prekonas a najdes silu v samej sebe. Dokazes to

mysga
6. mar 2016

Každopádne - ak si chceš naozaj babo nechať, prečo nebudeš mať kde bývať? Žiješ u rodičov? Vyhodia ťa? Nie je to len také bububu? Alebo si nemôžeš dovoliť ísť na materskú, lebo neutiahneš bývanie? Je ten chlapík pri peniazoch? Má ti z čoho platiť výživné? Ono aj ja poviem, že by som nikdy nešla na potrat, ale toto je už existenčný problém...

Škoda, že tam nejde len o teba, ale aj o dve tvoje živé bytosti, lebo inak by sa hodilo napísať, že tak ti treba... Smutné. Je mi z toho smutno.

Je to hrozná situácia, verím, že to nejako zvládneš. ☹ Hlavne si s kľudom sadni, spíš si ako by si mohla dokázať viesť normálny život, ak si bábko necháš a uvidíš.

zivotnakrizovatke
6. mar 2016

Zakladateľke poradím len jedno, dieťatko si nechaj, rodine daj pokoj a pokus sa žiť už poriadny život. Psychologicka poradňa ti pomôže, navedu tá na správnu cestu... Nekaz si už život a nezakladaj si svoje šťastie na nešťastí iných...