Som 5 mesiacov vo vzťahu, z toho 3 mesiace som tehotná

11. júl 2023

Sme spolu 5 mesiacov vo vzťahu z toho 3 mesiace som tehotná
Na dieťa sa priateľ veľmi teší
Ja byvam u rodičov on so starkou
Ja chodím ku nemu na víkend niekedy týždeň
Všetko je úžasné ale keď má vypité je agresívny vždy sa pohádame začne na mňa kričať bez dôvodne
A na druhý deň mu je to ľúto a líška sa
Neviem čo bude ďalej
Dieťa sme naplánovali ale prišlo tak ho uvítam s láskou ale neviem nebojim sa toho že sa priateľ môže zmeniť k horšiemu a nechá nás

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janaolas332
11. júl 2023

No zbohom

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maranta_leuconeura
11. júl 2023
sheila121
11. júl 2023

@elizabet173 ja pochybujem že to slovo na A vôbec pozná.

autor
11. júl 2023

@sheila121 antikoncepciu som odmietla už len z toho dôvodu že z nej priberam

sheila121
11. júl 2023

No radšej 10kg nadváhy čo schudnes ako dieťa s debilom.

belllinka
11. júl 2023

Z kondomu priberas? 🤦‍♀️

mogaa
11. júl 2023

Kto pri troche rozumu plánuje po 2mesiacoch dieťa?🙉

rebrambora
11. júl 2023

A to len tak ma vypite? To ti pride ok?

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
11. júl 2023

@mogaa Kollárove milenky

januska12323
11. júl 2023

Ja dúfam, že to je preklep a malo byť neplánovali. Keď je agresívny alkoholik veľa šťastia ťa nečaká. Dala by som mu šancu ak prestane piť a zariadi bývanie. Udržuj dobré vzťahy s rodičmi lebo sa tam pravdepodobne do roka nasťahuješ nazad.

autor
11. júl 2023

@belllinka kondom mi strašne vadí

autor
11. júl 2023

@mogaa tam malo byť neplanovali

autor
11. júl 2023

@karinka223 olano 😂

autor
11. júl 2023

@januska12323 ano malo byť neplánovali

dettilv
11. júl 2023

OMG🙏chudatko dieta. Dúfam že ty dostaneš rozum, aby matku mala v pohode🙏

syslik81
11. júl 2023

ked si deti robia deti... ja som po antike nikdy nepribrala.. kazdopadne si myslis ze po tehotenstve ostanes superstihla? i ked u teba asi hej,kedze nemas predpokladam ani skolu ani pracu ,byvanie si sa uz pochvalila ze tiez nie.. hlavne ze mas priatela kt pije a je agresivny -rodinka jak lusk

alison11
11. júl 2023

Všetci alkoholici sa líškajú potom ke´d vytriezvejú,na tvojom mieste prerušiťsním kontakt a bývať u rodičov pokiaľ máš zamestnanie našetriť si do rezervy,budeš to mať neľahké ako slobodná matka. Darmo dúfaš,že tvoj priateľ sa zmení ke´d mu je jedno že si už v 3mesiaci a nezmenil sa hneď na začiatku,takto neurobí ani pozdejšie.Nech sa dá na liečenie,inak mu never,takí ako on budú sľubovať že sa zmenia,sama píšeš že je agresívny a to sa nebojíš že ťa môže napadnúť päsťami a kopať? Môže Ti blížiť,daj nohy na plecia od takého,skôr než bude neskoro.

anonymanonym
11. júl 2023

Ja sa, bohuzial, povazujem za dost velku naivku, ktora vzdy mala tendenciu bojovat za vztah a bla bla, ale alkohol + agresivita k tomu je aj pre taku citlivu naivku ako som ja moc 🙃

miadi
11. júl 2023

Takymto štylom .. tvojimi prioritami budes štihla ( Mozno) a ups babies s kolekciou blbcou mozes mat viac . Frajerovi by som dala ultimatum bud prestane pit alebo koniec . Hnet uvidis ako “ vas “ miluje. Vymeni ta za flasku bez mihnutia oka. Este fajn ze spolu je nebyvate nemusis sa ani stahovat kazdy ostane zit u niekoho ako do teraz.

jeennyv
11. júl 2023

Chces pocut prognozy…zapne nie vestecku, ale realisticku gulu..takze moznost jedna s deckom ostanes na krku rodicom, budes sa natahavat o vyzivne vydavky atd, lebo mas decko po par mesiacoch s agresivnym ochlastom…prognoza dva budete nasackovani u vas alebo babky a raz za cas to schytas, lebo agresivita a dieta budes vychovavat v tomto bordeli..alebo zoberies zivot do ruk zacnes brigadovat rodicia pomozu a sa postavis na nohy a budes slobodna matka a maknes si a riadne vychovas dieta…moj nazor…do buducna mysli smerom nahor, nie nadol…

maranco
11. júl 2023

Už ste prebrali kedy nastupuje na liečenie závislosti?
Aký má názor na manželstvo, rodičovstvo, koľko plánujete detí, kde budete bývať, ako budete hospodáriť, má prácu? Tam nemá problém s alkoholom?

lubkavargova1
11. júl 2023

Ako ta mat nechat ked ani poriadne nemate ziadny vztah? Na jeho mieste si s tak naivnou dievcinou ani nic vaznejsie nezacinam drzim sa starkej zubami-nechtami, teda toho byvania a poviem "drahej", ze nemozeme byvat spolu lebo sa neda a ja nemozem starku nechat samotnu, ona ostane u svojich rodicov, casom ma bude mat za grazla ved aj tak chlascem a som agresor...naopak uhrajem to tak, ze na RL nech zapise svoje meno, otec neznami a som ako chlap v suchu...na sud ma neda lebo nebude mat a som zahojeny...
No sikovny to chlap...

listy456
11. júl 2023

vy si tu jako myslite ze takejto slepici zalezi na tom ci sa dieta dobra mat bude?? sak ani nepremyslala, nema nic v zivote ale prislo jej pohode chrapat s chlapom co ma problemy s chlastom a agresiou🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ma sex jak to jej vyhovuje aby jej bolo dobre kondom jej vadi a z antiky priberie ale ze decko nebude mat zazemie a bude mat chrapunskeho fotra kvoli nezodpovednej matke tak to uz je mensi problem to sa bude riesit ptm 😂😂😂 taketo hnidy by nemali mat deti zas dalsie chudatko bude trpiet ale co sak to je druhorade🤦‍♀️🤦‍♀️ ona sa boji ze priatelko ju opusti 😂😂 takejto .... no nedojde ze sem bude ochvilu pisat lebo on ju donuti ho opustit bude prepijat peniaze ktore ani nemaju ale co ona ho prijme s laskou😂😂😂 po 2 mesiacoch chodenia s debilkom ostane tehotna a este nejsu ani polroka spolu a uz problemy riesi 😂😂😂😂 to je topka prognoza vaseho ,,vztahu,, 🤣 prajem ti aby si si uzila tento cas s nim uz ked si tak sebecka ze na dieta nemyslis 🥰🥰 fuj neviem si predstavit nechraneny sex uzivat ked si dobre uvedomujem s jakym humusakom mozem tehotna ostat 🙄🙄 dietatku vsetko dobre prajem no hlavne normalnych rodicov len na to je neskoro uz

barborachors
11. júl 2023

troll

nelca0510
11. júl 2023

A to si si jednoducho myslela že neotehotnies,lebo.....? Nuž,gratulujem aj ja k výberu partnera.

jaskolka
11. júl 2023

Takže tabletky brať nechceš, lebo priberás, kondóm ti vadí.. Co si si myslela, ako vznikajú deti? A po 2 mesiacoch otehotnieť s chlapom, ktorý je agresívny a chlasta - žena, kde si podela rozum?
A čo chceš vlastne počuť? Povzbudenie, že určite bude super a on sa zmení, a budete šťastná rodinka? Toto na 99%nebude, takže takéto "povzbudzovanie" by bolo len dávanie planej nádeje.

petronelag
11. júl 2023

A koľko máte rokov? Lebo takéto neplánované tehotenstvo nebude nič jednoduché, tam treba starostlivosť oboch rodičov, aj financie. A priateľ bud nech nechá alkohol celkom alebo s ním ani neplánuj spoločné bývanie a svadbu. Ak bude takto pokračovať, tak zistíš, že to nie je partner vhodný k dieťaťu, deti sa takých agresívnych alkoholikov boja.