Sex po úmrtí blízkeho

2. júl 2020

Ahojte, potrebujem radu...
Stará mama mi zomrela len nedávno, pred pár dnami.. a veľmi som ju mala rada a je smutno že tu už nie je...
Ale na druhej strane viem že už jej pomôcť nemám ako...fungujem v podstate normálne, akurát mám dilemu že či to nie je neuctive.. chcela by som sex s partnerom ale mám výčitky skôr z toho že či by som nemala viac smútiť, a nie si užívať....
Mala ste niektora tiež takéto myšlienkové pochody??

juhseverzapad
2. júl 2020

Čo sa bojíš, že sa bude pozerať?

maca1984
2. júl 2020

Nie je to neuctive,zivot ide dalej,tak ako smrt patri k zivotu,tak patri aj ten sex k zivotu.

simca06022011
2. júl 2020

Nie, taketo myslienkove pochody som nemala.

deti95060810
2. júl 2020

🙄😨

reanda
2. júl 2020

myslis, ze stara mama by mala radost z toho, ze si smutna?

zuzitko74
2. júl 2020

Niektorí ľudia začnú viac túžiť po sexe práve v období, keď im niekto zomrie. Je to prirodzená reakcia, spôsob vyrovnania sa zo stresom. Takže si to nevyčítaj.

danielahamar
2. júl 2020

🙆‍♂️🤣🤣🤣 Tak toto už ano🤣

matejakub
2. júl 2020

Ľudia vy máte problémy😲

sunny8
2. júl 2020

Nikdy som sa nad tým nepozastavila že by sa to nemalo. Prečo každý má za potreby "merať" smútok ? Ten a ten nie je dosť smutný alebo mala by som smútiť viac ... Nechápem načo je toto dobre. Každý smúti po svojom

sandrika1986
2. júl 2020

Vtip... ?

katkati
2. júl 2020

Kľudne sex majte, už kvôli blizkosti s niekym, koho miluješ, aby si odburala stres. Veď smútok budeš pocitovat ešte veľmi dlho, tak aký význam by malo odkladať to. Babke je to už jedno.

korunka1
2. júl 2020

Kokos...a ja že ma už nic neprekvapí 😅😂🤣

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuliatko84
3. júl 2020

Smutok trva rok,takze rok ziadna zábava😁

ciusinka
3. júl 2020

OMG, teraz som uz naozaj videla vsetko 🙈

unicornlady
3. júl 2020

Na stanici TLC chodievajú občas relácie, dačo s cigáňmi, ale to sú také tie bohaté cigánske rodiny.
A raz si tak dievčatá (stredoškoláčky) išli kupovať šaty do obchodu, pekné, trblietavé, ako keby šli na tanečnú zábavu.
A tá predavačka sa ich pýta, že na akú príležitosť to je.
A oni, že na POHREB. Ona šoknutá. A oni jej vysvetľujú, že oni to berú ako OSLAVU ŽIVOTA toho človeka 🙂

Alebo aj v jednom článku bolo písané, že čo nás deti môžu naučiť o smrti. A tam dievčatko na cintoríne svojmu pochovanému bratovi robilo na tráve mlynské kolesá, že ukazuje mu, čo sa už naučila.

Ja asi viem, ako to myslíš. Ja keď som riešila zložitejšie veci a tiež som bola smutná a tiež som mala pocit, že veď nemôžem byť šťastná, musím byť veľmi smutná, lebo sa to "tak robí". A keby nie si dosť smutná, tak to vyzerá, že to neberieš moc vážne, že je ti to jedno... Ako keby to bol taký zaužívaný "zvyk", že sa máš dostatočne trápiť.
Ja hoci viem, že je to padnuté na hlavu, veľa ľudí už malo určite ten pocit.
A pritom keď človek nemá radosti, tak nemá silu prekonávať tie ťažšie veci.

zuzzqa
3. júl 2020

😳🤔🤦‍♀️

lia_nka
3. júl 2020

@juhseverzapad toto keď som si prečítala od smiechu mi telefón z ruky padol 😂😂😂😂👌

juhseverzapad
3. júl 2020

@lia_nka Som rada, že som ťa pobavila. Telefón žije bez ujmy na zdraví? 😃

lia_nka
3. júl 2020

@juhseverzapad našťastie žije ale aj keby to neprežil tak nevadí plánujem si dopriať nový 😄