Rozlúčka, svadba a tehotenstvo

2. sep 2020

Baby.. Cez víkend idem na rozlúčku a o týždeň na svadbu mojej dobre kamoške... Pred týždňom som zistila ze som tehu, čo mám povedať babám aby ma nenutili piť? Nechcem im o tom ešte povedať keďže som na začiatku.... Vždy keď sme niekam šli sme si dali vínko, tak preto neviem ci mi uveria nejakú somarinu 😂😂

janetinka27
2. sep 2020

povedz, ze ste sa nedavno rozhodli s muzom, ze si nebudete davat pozor. takze chces byt zodpovedna. ak su kamaratky, nebudu ta do nicoho nutit.

tulipanicek
2. sep 2020

Že berieš atb na preliecenie niečoho gynekologickeho. A pohár vina si pri tehotenstve aj atb môžeš dať.

cookie29
2. sep 2020

ze si mala infekciu mocovych ciest a beries antibiotika

ruzasipova
2. sep 2020

Antibiotika na hocijaku chorobu.

dada_99
2. sep 2020

treba im povedat, ze mas bud antibiotika ako ti baby poradili alebo to, ze chces byt zodpovedna.. je to uz len na tebe, co im povies ak im teda nechces este povedat pravdu, co celkom aj chapem..

mimca77
2. sep 2020

Riesila som to pri jednej oslave, najjednoduchsie bolo poprosit pri bare, aby mi dali do pohara na sampanske Vineu, nikto nerypal a vsetci boli spokojni 😀

baccio
2. sep 2020

Vezmi si auto😉 pod vplyvom nemôžeš šoférovať.

ayanamirei
2. sep 2020

presne ako hovori @cookie29 , lebo mohli by este skusat, ze sak nevadi, ze mas atb, ale pri zapale mocaku je prisne zakazany alkohol kvoli tomu, ze zhorsuje zapal 🙂

eliskadad1
2. sep 2020

aj mňa ako prvé napadlo auto, ponúkni sa, že ty pôjdeš a povedz že aj tak by si nemohla piť, lebo máš zápal.

autor
2. sep 2020

Jedna kamoška z bandy je tiež tehotná a už keď sme dohadovali rozlúčku tak sa ponúkla ako odvoz 😂 ale ďakujem za rady.. Asi ten zápal použijem 🙂

krisbar
2. sep 2020

Chod autom a problem porieseny..

mirka438
2. sep 2020

Ja som sla na rozlucku kamoske pred vyse rokom. Mala mi prist den predtym menstruacia a ked neprisla ani dalsi den tak pred odchodom z domu som skusila test a ten bol pozitivny. Skoro som odpadla. Babam som povedala, ze mam/mala som brutalnu migrenu a ze som napchata liekmi od bolesti. Zabralo, nik sa na nic nepytal. Zabavili sme sa dokonale ☺☺

vikss1
3. sep 2020

nemusis im vraviet, ze si tehu , podla mna sa da vyhovorit na bars co. inak to s tym autom je super napad, tam sa nebudes musiet spovedat heh